Potrzebujesz gotówki?

Wybierz kwotę i okres spłaty, wypełnij formularz, a nasi doradcy bezpłatnie wybiorą dla Ciebie kilka najlepszych propozycji.

Klikając, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych za pomocą telefonu, sms oraz e-mail, wysyłanych przez firmę Adclick Lda (będącej właścicielem portalu mojportalfinansowy.pl) oraz Partnerów.

DALEJ

Bank online, czyli kredyt dostępny 24/7

Bankowość internetowa korzyścią dla klientów

Kredyt gotówkowy dostępny przez internet to produkt oferowany przez coraz więcej banków. Wniosek złożysz bez wychodzenia z domu oraz bez załatwiania zbędnych formalności. Sprawdź gdzie otrzymasz kredyt online.

Bankowość elektroniczna jest dobrze znana większości klientów banków działających w Polsce. Po raz pierwszy mogliśmy doświadczyć kontaktu z taką formą usług bankowych już w 1990 roku, gdy na naszych ulicach pojawiły się bankomaty. Trzy lata później zaczęliśmy używać kart płatniczych, które aktualnie są jednym z głównych środków płatniczych, wykorzystywanych każdego dnia na całym świecie. 

Obsługa konta online

Polska bankowość elektroniczna wkracza w kolejny etap swojej działalności. Wiele z nas posiada już rachunki osobiste, do których mamy swobodny dostęp przez internet o każdej porze dnia czy nocy. Taką możliwość oferuje między innymi ING Bank Śląski (ING BankOnLine), PKO BP (iPKO) czy mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce. 

Od niedawna możemy również bez problemu założyć konto oszczędnościowe czy lokatę, powiązane z naszym kontem osobistym. Najnowszą jednak usługą oferowaną przez banki jest możliwość złożenia wniosku o kredyt gotówkowy przez internet, bez konieczności wizyty w banku.

Dodatkowe produkty bankowe online

Osoby, które posiadają konto internetowe na pewno nie raz spotkały się z ofertą rozszerzenia możliwości swojego rachunku i, na przykład, założenie lokaty krótkoterminowej w celu powiększenia swoich oszczędności. 

Otrzymujemy również różne karty płatnicze, debetowe czy kredytowe, możemy sprawdzić stan naszego konta wysyłając wiadomość tekstową, mamy dostęp do naszych pieniędzy za pośrednictwem telefonu komórkowego. Możliwości są nieograniczone. 

Ostatnio banki zaczęły oferować podobne usługi również osobom, które nie są ich klientami, a wszystko dzięki rozwojowi technologicznemu bankowości elektronicznej

Oznacza to dostęp do nowych produktów bez konieczności wychodzenia z domu. 

Kredyt gotówkowy przez internet 

Kredyt gotówkowy to jeden z najczęściej wybieranych sposobów finansowania indywidualnych potrzeb, zatem ograniczenie formalności związanych z jego uzyskaniem to niewątpliwe ułatwienie dla klientów. 

Coraz więcej banków umożliwia złożenie wniosku kredytowego przez internet. 

  • Wystarczy podać swoje prawdziwe dane, 
  • odpowiedzieć na kilka pytać, które umożliwią bankowi weryfikacje naszych danych oraz naszej zdolności kredytowej oraz
  • wysłać nasze zgłoszenie. 
  • Decyzję o przyznaniu nam kredytu otrzymamy w kilka chwil, najczęściej za pośrednictwem naszej poczty internetowej lub po zalogowaniu się na stronie banku. 

Wypełnienie formularza to oczywiście nie problem. A co z umową? I w tym przypadku banki znalazły rozwiązanie. 

  • W mBanku wyrażamy zgodę na warunki umowy poprzez wykonanie przelewu w wysokości jednej złotówki na określony numer rachunku. 
  • W Alior Banku wystarczy rozmowa z konsultantem i weryfikacja dokumentów w banku wysłanych kurierem. 
  • Wniosek o Mini Ratkę dostępną w PKO BP również możesz złożyć w internecie a umowę wystarczy odesłać do banku. 

Otrzymanie kredytu przez internet to zatem coraz mniejszy problem. 

Czytaj więcej:
Bankowość elektroniczna, czyli co daje Ci konto online »
Korzyści bankowości internetowej »
Jak założyć konto internetowe? »
Bankowość mobilna: co dają klientom aplikacje polskich banków? »
Czym różni się limit kredytowy od debetu na koncie? »