Co opłaca się kupować w lutym?

Każdego dnia jesteśmy niemalże bombardowani promocjami i ofertami zakupu produktów czy usług. Warto przejrzeć najciekawsze oferty i wybrać to, w co naprawdę opłaca się zainwestować w lutym.

Co opłaca się kupować w lutym?
Najbardziej opłacalne zakupy w drugim miesiącu roku

Niektóre produkty najlepiej kupować w określonych porach roku, gdyż są po prostu tańsze. Czy zastanawiałeś się co opłaca się kupować w lutym? Jest to miesiąc, w którym możemy znaleźć ciekawe oferty po przystępnych cenach. Od podróży zarówno tych krajowych, aż po wyjazdy zagraniczne, zakup sprzętu zimowego czy nowego telefonu.
 

W LUTYM TO SIĘ OPŁACA!

 

PRZEJAZDY POCIĄGIEM

W lutym opłaca się jeździć pociągiem ze względu na konkurs dla pasażerów pt. „Podróżuj i wygraj”. Zasady konkursu są bardzo proste: poprzez aplikację SkyCash należy kupić bilety na podróże pociągami Przewozów Regionalnych. Nagrody zostaną przekazane 25 osobom, które do końca miesiąca wykorzystają bilety o najwyższej łącznej wartości. Na zwycięzców czekają takie nagrody jak m.in. tablety i vouchery wycieczkowe.

Konkurs obejmuje taryfy: „Ty i raz, dwa trzy” oraz „Połączenie w Dobrej Cenie” i trwa do końca miesiąca.

 

WYPRZEDAŻE SPRZĘTU ZIMOWEGO

Ciepła zima może mieć swoje zalety. Z powodu krótkiego okresu mrozu i opadów śnieżnych, firmy zarabiające na tej porze roku odnotowują spadek sprzedaży. W związku z tym już w lutym opłaca się kupić odzież zimową czy sprzęt sportowy z kolekcji „zima 2016” po obniżonych cenach.

Obniżki wahają się od 20% do nawet 50%, przykładowo:
 
  • Gogle, kijki, kask, skarpety, bielizna -20%
  • Buty, narty -30%
  • Spodnie, kurtki -50%
  • Deski snowboardowe -30%
  • Wiązania -40%
  • Serwis sprzętu sportowego -20%
 

ATRAKCYJNE PRZEJAZDY POLSKIM BUSEM

Planując zimowe podróże warto zerknąć na ofertę jaką przygotował dla nas Polski Bus. Aktualnie trwają promocje z okazji Zimowego Kalendarza (oferta do 22 lutego) i Wielkiej Zimowej Bonanzy (oferta do 17 marca). Przewoźnik proponuje pulę 100 tysięcy biletów dosłownie za przysłowiową złotówkę + 1zł opłaty rezerwacyjnej.

 

TANIE PODRÓŻE

Luty jest atrakcyjnym miesiącem również jeśli chodzi o zakup biletów lotniczych. Sporo turystów wróciło już z wojaży w okresie noworocznym, a kolejne podróże planuje dopiero na okres letni. Dzięki temu opłaca się obserwować na bieżąco interesujące propozycje lotów, gdyż to właśnie w tym miesiącu wykupisz je najtaniej.

Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem na stok to również jest to dobry moment na zakup pobytu w zagranicznych kurortach zimowych. W lutym szczególnie opłaca się zakupić taki wyjazd, gdyż często jest to ostatni dzwonek na zimowe szaleństwo obejmujące końcówkę sezonu.

 

SMARTFONY

Wraz z nadejściem nowego roku na rynku pojawiają się setki nowych produktów. Warto zastanowić się np. nad wymianą smartfona, gdyż lada chwila zaczną się premiery nowych modeli, a co za tym idzie starsze wersje, które na dziś dzień są najnowszymi, będziemy mogli kupić taniej.

Opłaca się więc kupić w najbliższym czasie iPhone’a 6/6s, gdyż na jesieni 2016 roku firma Apple szykuje się na wielką premierę nowej wersji iPhone’a 7. Również firma Sony planuje zastąpić swój flagowy model G4 w drugiej połowie roku, natomiast premiera modelu Samsung Galaxy S7 planowana jest już na koniec lutego.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie