RRSO 18,15%
sprawdź koszt kredytu

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 18,15%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 8330 zł, całkowita kwota do zapłaty: 10 532,36 zł, oprocentowanie nominalne: 5%, całkowity koszt kredytu: 2202,36 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1470,00 zł (15%), odsetki: 732,36 zł), 34 równe, miesięczne raty w wysokości 309,78 zł – przykład reprezentatywny. Pożyczkę po okazaniu wyciągu z ROR mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę (regularne wpływy za ostatnie 6 miesięcy) lub emeryturę (za 1 miesiąc). Pożyczka na deklarację o dochodach dotyczy wybranych źródeł uzyskiwania dochodu, np. umowy o pracę, emerytury i renty. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na 20.12.2016 r. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i www.aliorbank.pl

Zwiń

Czy kredyt online to oszczędność czasu?

Kredyt online to oszczędność czasu - większość formalności możemy załatwić nie wychodząc z domu. Zadbajmy jednak również o bezpieczeństwo w sieci.

Czy kredyt online to oszczędność czasu?
Większość formalności możemy załatwić w sieci
  • kredyt online
  • bezpieczeństwo w sieci

Kredyty zawierane przez Internet to coraz popularniejsza forma korzystania z dofinansowania oferowanego przez instytucje kredytowe i banki. Przyzwyczajeni do bankowości online, prowadzenia internetowych rachunków osobistych i zakupów w sieci, coraz bardziej skłonni jesteśmy ubiegać się o kredyt właśnie w ten sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Jak otrzymać kredyt online?

 

Kredyt online to spora oszczędność czasu, jeśli wziąć pod uwagę, że większość formalności możemy załatwić w sieci. Podpisana umowa zostanie nam wysłana pocztą lub kurierem na wskazany adres. Z drugiej jednak strony, ułatwiony dostęp do tego typu produktu bankowego sprawia, że często podejmujemy nieprzemyślane decyzje pod wpływem impulsu. Z pewnością warto więc poświęcić trochę więcej czasu, aby przyjrzeć się oferowanej usłudze i sprawdzić jej rzetelność.

 

  • Upewnijmy się, że internetowy przedsiębiorca jest faktycznie istniejącą firmą, świadczącą usługi kredytowe – poszukajmy w sieci informacji o jego danych teleadresowych i rejestrowych (numer KRS). Sprawdźmy, czy mamy do czynienia z usługami bankowymi czy parabankowymi (ułatwiony dostęp do gotówki, wyższe oprocentowanie). Prześledźmy opinie innych użytkowników na temat działalności wybranej instytucji.
  • Dowiedzmy sie, jaka jest rzeczywista oferta przedsiębiorstwa internetowego – jakie gwarantuje oprocentowanie w skali roku, jaki to typ oprocentowania, na jaki okres kredytowania podpisujemy umowę o kredyt online  – wiele firm działających w sieci wciąż nie umieszcza wszystkich wymaganych informacji na swoich stronach lub podaje je w formie mogącej zmylić klienta i pozwolić mu uwierzyć, iż zapłaci mniej niż w rzeczywistości.
  • Nie dajmy się skusić nienaturalnie atrakcyjnym ofertom, które, w porównaniu z innymi dostępnymi umowami o kredyt online, zapewniają o niezwykle niskiej stopie oprocentowania, skróconym okresie kredytowania itd. – często są one jedynie związane z aktywnością internetowych oszustów lub naciągaczy starających się wyłudzić nasze dane kontaktowe lub numer konta bankowego.

 

Pamiętajmy, że na kredyt online, zapewniający nam znaczną oszczędność czasu i wiele udogodnień, warto zdecydować się tylko wtedy, gdy zadbamy również o nasze bezpieczeństwo w sieci.

 

Sprawdź również:

Bankowość elektroniczna, czyli co daje Ci konto online »

Jak bezpiecznie wziąć kredyt gotówkowy czy pożyczkę? »

 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie