Czy łatwo jest pozyskać tani kredyt gotówkowy?

Tani kredyt gotówkowy - każdy chce dostać, ale czy uda się znaleźć bez problemów?

Czy łatwo jest pozyskać tani kredyt gotówkowy?
Tani kredyt gotówkowy - czy dzisiaj to w ogóle możliwe?

Warto poświęcić odrobinę czasu na znalezienie najlepszej opcji zdobycia pieniędzy. Jeżeli decydujemy się na kredyt gotówkowy, spróbujmy poznać szczegóły różnych ofert dostępnych aktualnie na rynku, których przecież jest całkiem sporo. Bo żeby znaleźć tani kredyt gotówkowy, musimy się trochę "pogimnastykować".

 

Jeżeli myślisz, że tani kredyt gotówkowy to opcja tylko dla osób z wysokimi dochodami - mylisz się. Jeżeli posiadasz niskie zarobki, wcale nie eliminuje Cię to z walki o przyznanie pożyczki gotówkowej, oznacza to jednak, że pożyczka ta będzie opiewała na niższą kwotę. Musimy się z tym pogodzić i musimy pamiętać, że niższa kwota kredytu, nie będzie obciążała tak mocno naszego budżetu domowego.

 

A co jest potrzebne do pozyskania kredytu gotówkowego?

 

No cóż - niezbyt wiele. Jeżeli ubiegasz się o kredyt gotówkowy w banku, w którym posiadasz konto, wystarczy dowód osobisty, jeżeli natomiast w innym banku, oznacza to, że musisz przygotować wyciąg z rachunku, potwierdzający wpływy wynagrodzenia. Formalności jest naprawdę niewiele i są nieskomplikowane.

 

Możesz się także ubiegać o tani kredyt gotówkowy w instytucjach parabankowych. Taka pożyczka charakteryzuje się niewielką kwotą, z reguły do kilkuset złotych. Pieniądze zazwyczaj pożyczane są na bardzo krótki okres w porównaniu do okresu, który przyznawany banku. Ponadto kredyt gotówkowy jest łatwo dostępny, to znaczy, że pożyczka udzielana jest na dowód osobisty, bez BIKu, przez telefon, sms lub też przez Internet. Należy pamiętać, że pożyczka gotówkowa w instytucji parabankowej jest droższa niż w banku, ze względu na wysokość oprocentowania, dodatkowe opłaty oraz prowizje. Decyzja należy do nas, czy zależy nam na naprawdę szybkiej pożyczce bez żadnych formalności, ale droższej, czy też możemy poczekać chwilę dłużej, nie jesteśmy zarejestrowani w BIKu i dzięki temu dostaniemy tani kredyt gotówkowy.

 

Wszystko zależy od sytuacji finansowej w jakiej się znajdujemy. Należy jednak pamiętać, że pożyczkę trzeba spłacać, dlatego tez mierzmy siły na zamiary.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie