TOP 7: Darmowe aplikacje dla nowoczesnych kobiet

Telefon komórkowy to dzisiaj przedłużenie ręki każdej z nas. Jakie darmowe aplikacje ułatwią życie i zaoszczędzą czasu nowoczesnej kobiecie?

TOP 7: Darmowe aplikacje dla nowoczesnych kobiet
Nowinki technologiczne na smartfona

Darmowe aplikacje wpisały się w naszą codzienność - korzystamy z nich służbowo i prywatnie, ułatwiając organizację czasu, zadań, prowadzenie zdrowego trybu życia czy chwilowe oderwanie od obowiązków. W aplikacyjnych zbiorach każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Sprawdźmy na co mogą liczyć nowoczesne Panie.
 

Darmowe aplikacje dla kobiet

 

MIEJSCE 7: Listonic

Aplikacja, która pozwala tworzyć pełne listy zakupów. Istnieje opcja skanowania kodów kreskowych naszych preferowanych produktów i edytowania listy. Dzięki Listonic mamy dostęp do aktualnych promocji, które oferują sieci handlowe, a także jesteśmy w stanie porównywać ceny.

Ściągniecie ją pod adresem: www.listonic.com/pl/

 

MIEJSCE 6: MyFitnessPal

Wszystkim miłośniczkom zdrowego trybu życia i odżywiania polecamy aplikację. To nie tylko bardzo zaawansowany kalkulator wartości odżywczych, ale także baza kalorii produktów z różnych sieci handlowych. Wystarczy zeskanować kod kreskowy i program wyszuka pełną listę szczegółów. Aplikacja jest także narzędziem, które zaplanuje nam dietę i posłuży jako codzienny notatnik kalorii.

Dostępna pod adresem: www.myfitnesspal.com

 

MIEJSCE 5: WhatsApp

Jeden z najlepszych komunikatorów internetowych na świecie. Polecamy wszystkim kobietom, które pragną być w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. Aplikacja jest bardzo dobrze zaprojektowana, posiada wiele przydatnych funkcji: między innymi wysyłanie zdjęć, filmów, wiadomości głosowych. WhatsApp pozwala tworzyć grupy dyskusyjne, które świetnie się sprawdzają w praktyce, kiedy mamy na przykład krewnych za granicą, czy grupę przyjaciół w różnych miastach.

Darmowe aplikacje znajdziecie w sklepie na telefonie, a także pod adresem: www.whatsapp.com

 

MIEJSCE 4: Mytaxi

Darmowe aplikacje na smartfona to także programy, dzięki którym mamy możliwość zamawiania taksówki w każdym momencie. Nie musimy dzwonić na centralę i tracić czas i pieniądze. Mytaxi posiada funkcję śledzenia taksówki na ekranie naszego telefonu, a także przesyła nam informacje dotyczące numeru rejestracyjnego wozu, a także zdjęcie, nazwisko i numer telefonu kierowcy.

Ta przydatna często aplikacja znajduje się pod adresem: pl.mytaxi.com

 

MIEJSCE 3: Spotify

Kobiety, które kochają muzykę i nie wyobrażają sobie życia bez ulubionych piosenek na telefonie, powinny zaopatrzyć się z aplikację Spotify. Dzięki dostępowi do biblioteki albumów, będziecie mieć możliwość słuchania ukochanych utworów bez konieczności ich nagrywania. Niezbędny jest jedynie Internet i dostęp do każdej niemal muzyki na wyciągnięcie ręki.

Darmowy serwis muzyki cyfrowej znajdziecie pod adresem: www.spotify.com/pl

 

MIEJSCE 2: Endomondo

Nowoczesne kobiety, które kochają sport i dzień bez treningu uważają za stracony, zdecydowanie powinny zaopatrzyć się z tę aplikację. Endomondo to cyfrowy trener personalny, który nie tylko monitorować będzie wyniki, ale także pokaże ile kalorii zużyto w ciągu dnia, czy ile kilometrów udało się przebiec. Dzięki tej aplikacji zapiszesz ulubione trasy i będziesz miała możliwość przeanalizowania ich później. Poza tym Endomondo pozwala publikować swoje osiągnięcia na Facebooku w formie postów.

Dostępna w sklepie na telefonie oraz na stronie internetowej: www.endomondo.com

 

MIEJSCE 1: Instagram

Ta bardzo modna aplikacja to cyfrowy album zdjęć, który mamy okazję tworzyć w każdym momencie i dzielić się momentami z przyjaciółmi. Aplikacja posiada ogromną ilość funkcji, w tym filtrów, które nadadzą naszym zdjęciu wyjątkowego klimatu, a także dodawanie lokalizacji i oznaczanie na zdjęciach znajomych. Instagram to popularny na całym świecie nośnik informacji, a także portal społecznościowy, dzięki któremu macie okazję poznać nowych ludzi i przy okazji pobawić się w zawodowych fotografów.

Darmowe aplikacje do edycji zdjęć dostępne są w sklepie, a także na stronie internetowej: www.instagram.com
 


Darmowe aplikacje tworzone są z myślą o nowoczesnych kobietach i dzięki nim bardzo często można zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze.

Wszystkie zaprezentowane powyżej darmowe aplikacje dostępne są dla systemów iOS, Android oraz Windows Phone.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie