TOP 8: Darmowe aplikacje dla prawdziwych mężczyzn

Aplikacje mobilne cieszą się coraz większą popularnością. Ich twórcy dwoją się i troją, aby ułatwić nam życie i przywiązać do nowych gadżetów. Jakie darmowe aplikacje powinny znaleźć się w telefonie prawdziwego mężczyzny?
 

TOP 8: Darmowe aplikacje dla prawdziwych mężczyzn
Nowinki technologiczne na smartfona

Przedstawiamy siedem wybranych aplikacji na męski telefon, które mogą ułatwić życie, zapewnić rozrywkę i rozwinąć zainteresowania.
 

Męskie darmowe aplikacje – TOP 8

 

Yanosik AutoStop

Aplikacja stworzona na telefony z systemem Android, niejako konkurencja dla BlaBlaCar, czyli innymi słowy: narzędzie, które pomoże zaplanować przejazd z wyprzedzeniem oraz wyszukiwarka kierowców już na trasie.

Yanosik AutoStop bezpośrednio łączy się z systemem Yanosik, czyli serwisem powiadomień o obecności fotoradarów, patrolów policji, a także wszelkich utrudnieniach na drodze. Dodatkiem jest możliwość ustalania wspólnych przejazdów.

Polecamy zawodowym kierowcom i tym, którzy wiele czasu spędzają w samochodzie.

⇒ Aplikacja dostępna pod adresem: yanosikautostop.pl

 

Livescore

Darmowe aplikacje to także spore ułatwienie dla kibiców. Każdy wielbiciel sportu powinien zaopatrzyć się w to świetne narzędzie, dzięki któremu będzie zawsze zorientowany w ostatnich wynikach sportowych.

Dostępne dyscypliny to oczywiście piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie oraz krykiet. Wyniki aktualizowane są na żywo, więc kibice mogą mieć pewność, że nie ominie ich żadna ważna bramka. Interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze.

⇒ Aplikacja dostępna pod adresem: android.livescore.com oraz iphone.livescore.com

 

Distiller

Wszystkim miłośnikom whiskey polecamy darmową aplikację Distiller, która dostępna jest w języku angielskim.

Dzięki temu narzędziu dowiecie się jaki gatunek ulubionego trunku warto kupić czy jakie są aktualne ceny. Aplikacja stworzona została z myślą o użytkownikach na całym świecie, przez co baza produktów jest stale aktualizowana i zachęca do testowania whiskey producentów ze wszystkich kontynentów.

⇒ Aplikację ściągnięcie za darmo ze strony distiller.com

 

Endomondo

Jeżeli jesteście aktywni fizycznie i bieganie lub jeżdżenie na rowerze macie we krwi, polecamy aplikację Endomondo.

Jest to bardzo popularny program, który spełni rolę prywatnego trenera. Aplikacja monitoruje przebyte kilometry i zapisuje wyniki oraz trasy, dzięki czemu efekt naszych wysiłków jest stale kontrolowany.

Dodatkowo wynikami możemy dzielić się za pośrednictwem portali społecznościowych. Mamy również możliwość spotkowego wyzwania znajomych lub poznania najpopularniejszych tras w okolicy.

⇒ Aplikacja w polskiej wersji językowej dostępna jest pod adresem www.endomondo.com

 

Tiny Flashlight

Wszystkim mężczyznom, którzy kochają majsterkowanie i wolny czas spędzają na dopieszczaniu swojego samochodu czy motocykla, polecamy aplikację Tiny Flashlight, która służy jako bardzo poręczna latarka. Nie wszystkie telefony wyposażone są w tę funkcję, dzięki czemu żadna awaria prądu już nie zaskoczy.

⇒ Pobrać można ze strony www.tinyflashlight.com

 

Whatsapp

Aktualnie numer jeden wśród komunikatorów na telefon. Jeżeli pragniecie być w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, koniecznie ściągnijcie Whatsapp. Inferfest programu jest bardzo przyjazny w obsłudze, a funkcje wysyłania zdjęć, filmów czy innych plików bardzo przydaje się w codziennej komunikacji.

Aplikacja posiada także opcję tworzenia grup dyskusyjnych, nagrywania wiadomości głosowych oraz wykonywania połączeń internetowych.

⇒ Aby zdobyć za darmo ten program, warto odwiedzić stronę www.whatsapp.com

 

Spotify

Darmowe aplikacje to także doskonałe narzędzia dla wielbicieli muzyki. Każdemu mężczyźnie, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanych dźwięków, polecamy Spotify – popularną aplikację na telefon oraz komputer, dzięki której mamy dostęp do biblioteki albumów bez konieczności ich nagrywania. Jedyne, czego będziecie potrzebować to dobre połączenie internetowe.

Spotify pozwala na tworzenie własnych list z ulubionymi wykonawcami lub korzystanie z tych, stworzonych przez innych użytkowników. Muzykę można również przesyłać znajomym. Nie zapomnijmy o dostępie do stacji radiowych.

⇒ Aplikacja znajduje się na stronie www.spotify.com/pl

 

Tie a Tie

Prawdziwy facet powinien wiedzieć jak zawiązać krawat. Tie a tie to idealna darmowa aplikacja nie tylko dla biznesmenów, ale również tych noszących garnitur od czasu do czasu.

Aplikacja posiada darmowe instrukcje ze zdjęciami i filmikami jak poprawnie zawiązać krawat na 11 sposobów. Dzięki funkcji lustra, użytkownik może śledzić proces wiązania krawatu z własnej perspektywy. 

⇒ Aplikację pobierzecie na swój telefon z Android w Play Store.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie