Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

Dobry doradca finansowy poszukiwany.

Wybranie oferty bankowej dopasowanej do naszych potrzeb staje się coraz trudniejsze. Często szukamy pomocy osób oferujących porady w tej kwestii. Kim zatem jest doradca finansowy i kiedy warto skorzystać z jego usług?

Dobry doradca finansowy poszukiwany.

Finanse osobiste są jednym z tematów nie znikającym z naszych ust. O pieniądzach rozmawiamy każdego dnia z członkami naszych rodzin, kolegami z pracy, przyjaciółmi, czytamy o nich artykuły, oglądamy programy telewizyjne czy słuchamy radiowych audycji. Codziennie nie tylko rozważamy ceny różnych produktów czy nowe inwestycje, ale również zastanawiamy się nad pozyskaniem dodatkowych pieniędzy na pokrycie dodatkowych wydatków czy spełnienie marzeń. W dzisiejszych czasach rynek finansowy przepełniony jest produktami, które mogą nam to ułatwić. Pozostaje jednak pytanie który z nich wybrać, która instytucja udzieli nam kredytu na najkorzystniejszych warunkach? W odnalezieniu odpowiedzi może nam pomóc doradca finansowy.

 

Osoby oraz firmy oferujące porady finansowe pojawiły się na polskim rynku stosunkowo niedawno, jednak z roku na rok zyskują coraz więcej klientów, którzy poszukują rzetelnych a zarazem darmowych informacji na temat produktów proponowanych przez banki czy inne instytucje. Doradcą finansowym może zostać każdy, kto posiada wiedzę ekonomiczną, jest zaangażowany w pomaganie i edukowanie swoim klientów, konsekwentny, cierpliwy i racjonalny. Warto wybrać firmę, która nie jest związana z żadną finansową instytucją a klientowi przedstawia ofertę wielu z nich w obiektywny sposób, tym samym działając na zasadach odmiennych od pośredników handlowych. Na samym początku współpracy z doradcą finansowym zostaniemy poproszeni o określenie wszystkich naszych wydatków, wysokości ewentualnych oszczędności oraz finansowych planów na przyszłość. Pozwoli to na przeanalizowanie naszej sytuacji oraz sporządzenie planu na przyszłość, który pomoże nam ograniczyć straty i skupić się na możliwych zyskach. Dodatkowo, z naszym doradcą powinniśmy spotykać się regularnie aby kontrolować nasze decyzje i korygować ustalony wspólnie plan. Jeśli poszukujemy konkretnego produktu finansowego, doradca pomoże nam wybrać taki, który będzie najlepiej dopasowany do naszych potrzeb, przedstawi nam kilka możliwości oraz pomoże załatwić wszystkie potrzebne formalności.

 

Zdarza się, iż doradcę finansowego mylimy z inwestycyjnym. Aby zostać doradcą inwestycyjnym należy uzyskać licencję, wydawaną przez specjalną komisję po zdaniu odpowiedniego egzaminu. Taka osoba ma prawo do zawodowego doradztwa w zakresie obrotu papierami wartościowymi klienta oraz podejmowania w jego imieniu decyzji o inwestowaniu powierzonych mu pieniędzy. Doradca inwestycyjny ma zatem odmienny zakres obowiązków i wymaga posiadania innych uprawnień od doradcy finansowego. 

 

Ilość produktów finansowych dostępnych na rynku wzrasta w bardzo szybkim tempie, dlatego możliwość skorzystania z usług osoby, która potrafi udzielić profesjonalnej porady jest niezmiernie przydatna. Wybór dobrego doradcy, który pomoże nam zacząć podejmować decyzje przynoszące zyski na szczęście staje się coraz łatwiejszy. 

 

Nie zapomnij jednak, iż na stronie Mój Portal Finansowy możesz bardzo łatwo i szybko porównać ofertę najlepszych instytucji finansowych nie wychodząc z domu. 

 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie