Dobry pomysł na biznes to Duma Przedsiębiorcy

Atrakcyjny pomysł na biznes może nam zapewnić zainteresowanie twórców projektu Duma Przedsiębiorcy

Dobry pomysł na biznes to Duma Przedsiębiorcy
Projekt Banku Idea zapewni promocję naszej firmie
  • bank Idea
  • Duma Przedsiębiorczości
  • reklama firmy w mediach

Duma Przedsiębiorcy to projekt banku Idea, którego celem jest wspieranie małych, rozwijających się lub nowopowstałych przedsiębiorstw. Został stworzony z myślą o osobach, których pomysł na biznes wydaje się atrakcyjny i rokuje szanse na zainteresowanie szerokiego grona potencjalnych klientów.

 

Co może dać program Duma Przedsiębiorcy?

 

Idea Bank przyjmuje zgłoszenia od firm (klientów tegoż banku), które nie są w posiadaniu wystarczających środków finansowych na promocję i reklamę. Zadaniem akcji jest dotarcie z informacją o działalności przedsiębiorstwa do jak największego grona odbiorców dzięki:

 

  • TV –  emisji filmów promocyjnych w polskich stacjach telewizyjnych;
  • PRASA – publikacji artykułów w lokalnych i ogólnopolskich gazetach poświęconych tematyce biznesowej oraz
  • INTERNET – promocji w Internecie polegającej na zamieszczaniu w sieci banerów reklamowych firm lub filmów i artykułów skupiających się na ich aktywności.

 

Jak zdobyć dofinansowanie?

 

Celem przystąpienia do programu Duma Przedsiębiorcy, przede wszystkim należy zostać klientem Idea Banku (np. poprzez założenie konta firmowego). Następnie doradca banku pomoże Ci w przystąpieniu do programu (wystarczy wypełnić krótki formularz) i zwróci się o rekomendację do innych bankierów, które pomogą w zdobyciu miejsca w czołówce.

 

Idea Bank, poprzez powołaną Komisję, wybiera spośród nadesłanych zgłoszeń istniejących już przedsiębiorstw te, które wyróżniają się ciekawym profilem działalności i mają szansę zainteresować klientów. Komisja kierować się będzie następującymi kryteriami:

 

  • sukcesy firmy oraz właściciela
  • oryginalność i innowacyjność zgłoszonego biznesu
  • możliwość przygotowania filmu na podstawie działań firmy
  • rekomendacje bankierów

 

Zwycięzcy otrzymają pomoc w promocji przedsiębiorstwa na terenie Polski. Idea Bank z pomocą profesjonalistów, przygotuje dla nich materiały promocyjne w postaci filmów, banerów internetowych czy materiałów prasowych a następnie upubliczni Laureatów wśród innych przedsiębiorców oraz potencjalnie zainteresowanych klientów.

 

Jeśli więc wierzysz, że Twój pomysł na biznes może przekonać przedstawicieli Idei Banku do wsparcia Twojej działalności oraz jesteś klientem tej właśnie placówki, nie wahaj się! Może właśnie twój pomysł na biznes stanie się przepustką do prawdziwej kariery na gruncie biznesu, a Idea Bank zajmie się promocją twojej firmy. Pamiętaj, że nie ponosisz żadnych kosztów, a Idea Bank może stać się twoją agencją PR!

 

Poznaj inne sposoby na rozwój firmy:

Jak sfinansować swój pomysł na biznes? »

Dobry pomysł na biznes we współpracy z PARP »

 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie