Dzień Matki: Co podarować mamie na odległość?

Dzień Matki to szczególne święto. Zebraliśmy kilka pomysłów, co podarować mamom, jeśli tego dnia nie będziemy mogli się z nimi spotkać.

Dzień Matki: Co podarować mamie na odległość?
Spraw mamie przyjemność z daleka

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych wiosennych świąt, dających okazję podziękować mamom za trud włożony w wychowanie dzieci, ich bezkresną cierpliwość i wyrozumiałość, zrozumienie i troskę oraz nieprzebrane pokłady dobroci. Nawet jeśli w tym wyjątkowym dniu nie możemy być z naszymi mamami, podarujmy im coś na znak pamięci i miłości. Jakie prezenty na odległość warto wybrać?
 

Prezent na Dzień Matki na odległość

 

Poczta kwiatowa

Na terenie kraju działa wiele kwiaciarni oferujących usługi poczty kwiatowej. Można w nich wybrać nie tylko najpiękniejszy bukiet, ale i wyznaczyć datę i godzinę jego doręczenia. Wiązanki świeżych pachnących kwiatów są niezawodnym prezentem podkreślającym piękno świętujących mam.

Zamówienie możemy złożyć przez internet, wybierając wiązankę i sposób dostarczenia. Popularne kwiaciarnie internetowe z usługą doręczenia bukietów to:
 
Jeśli usługi tego typu wydają nam się za drogie, nie wahajmy się skorzystać z pomocy przyjaciół mieszkających niedaleko ukochanych mam. Może będą mieli czas, by odwiedzić kwiaciarnię i dostarczyć bukiet mamie w naszym imieniu?

 

Przesyłka z czekolady

Wysyłka czekoladowych bombonier to domena specjalizujących się w słodkich wyrobach cukierni.

W wielu miejscach czekoladowe zestawy na Dzień Matki można spersonalizować, wybierając czekoladki układające się w określone słowa, obrazki albo życzenia. Do bombonierki dopasować można oryginalne drewniane pudełko z wieczkiem ozdobionym fotografią ukochanej mamy albo śmiesznym obrazkiem.

Słodką przesyłkę możesz zamówić na:
   

Tradycyjny list

Zdominowany przez szybką i łatwą komunikację świat zapomina powoli o tradycyjnych formach przesyłania bliskim życzeń, wiadomości i pozdrowień.

Jeśli na co dzień mieszkasz daleko od mamy, ale chciałbyś zrobić jej niespodziankę na odległość, napisz do niej list wyrażający twoje uczucia i wdzięczność. Szelest papieru, brązowa koperta i zapach druku silnie działają na nasze zmysły.

Do listu możesz dołączyć aktualne zdjęcia albo drobny słodki upominek.

 

Paczka pełna wspomnień

Mamy lubią wspomnienia. Jeśli masz możliwość odnalezienia zdjęć z dzieciństwa, zbierz je w jeden album i opisz wspólne przygody czy pamiętne momenty.

Starsze zdjęcia możesz zastąpić fotografiami czy pamiątkami z ostatnich wspólnych wakacji lub odwiedzin mamy w twoim domu. Do paczki możesz dorzucić kilka słodkości czy innych przysmaków, które posmakowały mamie w trakcie wizyty. 

 

Wspólny wieczór... przez internet

Innym pomysłem jest zaproszenie mamy na wspólny wieczór na odległość.

Przekonaj mamę do spędzenia kilku godzin na rozmowie przez Skype. Włączcie kamery, zamówcie pizze, otwórzcie dobre wino czy piwo i oddajcie się rozmowie. Miłośnicy filmów mogą przygotować sesję klasyków, które na bieżąco będziemy komentować z mamą. Możliwości jest sporo, nawet na odległość.

Domowe prezenty dla Mamy czekają!  

Zafunduj przeżycia

Jeśli chcesz podarować mamie coś szczególnego, pomyśl o jej pasjach i upodobaniach. Może sprawisz jej bilet na koncert ulubionego wykonawcy i prześlesz pocztą na adres domowy? Może zafundujesz wejściówkę do ulubionej restauracji albo na międzynarodową wystawę ogrodniczą?

A może w Dzień Matki pojawisz się w progu jej domu składając niespodziewaną, ale długo oczekiwaną wizytę?

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie