Dzień Ojca: Co podarować tacie na odległość?

Co podarować tacie na Dzień Ojca, jeśli nie możemy spędzić z nim tego wyjątkowego dnia?

Dzień Ojca: Co podarować tacie na odległość?
Spraw taciev przyjemność z daleka

Dzień Ojca to szczególny czas, który większość z nas stara się spędzać z najbliższymi. Jeśli jednak tego konkretnego dnia nie możemy być z naszymi ukochanymi tatusiami, musimy pomyśleć o innej formie uczczenia ich święta.

Co podarować ojcom, gdy jesteśmy daleko? O jakich prezentach na odległość warto pomyśleć?
 

Prezent na Dzień Ojca na odległość

 

Podaruj tacie obecność

Na pomoc wszystkim tym, których wielotysięczne odległości dzielą od ukochanych przychodzi technologia. Nawet jeśli w wyjątkowy Dzień Ojca nie możesz być blisko taty, podaruj mu chwilę rozmowy zapewniającej o pamięci, miłości i wdzięczności.

Skype, AIM, aMSN, Camfrog czy Windows Live Messenger to jedne z wielu programów i aplikacji ułatwiających utrzymywanie kontaktu z bliskimi pomimo dzielących ich odległości.

 

Prześlij coś osobistego

Zaplanuj Dzień Ojca z wyprzedzeniem i wyślij tacie coś osobistego z miejsca, w którym obecnie się znajdujesz. Może to być pocztówka z dołączonymi do niej życzeniami albo własnoręcznie przygotowana odświętna kartka.

Przywiązany do tradycyjnych form komunikowania się z bliskimi, którzy są daleko ojcowie z pewnością docenią pięknie zapakowany i odręcznie napisany list dowodzący naszej pamięci i chęci sprawienia tacie radości.

 

Inwestuj w przeżycia

Na pewno znasz swojego tatę na tyle dobrze, by wiedzieć, o czym marzy i co chciałby zrobić.

Nawet będąc daleko możesz wykupić karnet, zaproszenie, voucher albo bilet uprawniający go do wstępu na mecz ulubionej drużyny, koncert jazzowego zespołu, tajski masaż, stok narciarski, pole golfowe czy tor gokartowy.

Jeśli nie wiesz, kiedy tata będzie miał czas na chwilę relaksu, dyskretnie podpytaj mamę.

 

Przesyłka z daleka

(Prawie) każdy prezent można obecnie zamówić przez Internet i wysłać pocztą bądź kurierem pod wskazany adres.

W ten sposób możesz podarować tacie co tylko zechcesz – interesujący gadżet, grę planszową, nowe rakiety do tenisa albo zegarek.

Wiele firm oferuje wysyłkę spersonalizowanych zestawów słodkości zawierających układające się w wybrane słowa czekoladowe tabliczki albo oryginalne kwiatowe bukiety.


Dzień Ojca to ogromne przeżycie dla wszystkich tatusiów. Nie zapominajmy, że najważniejsza jest nasza pamięć, szacunek i miłość, a nie drogie, wyrafinowane prezenty. Ojcowie na pewno ucieszą się z życzeń, doceniając podarowany im w zabieganym i zapracowanym życiu czas.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie