Gdzie dostaniemy najtańszy kredyt gotówkowy?

Gdy wydatki w danym miesiącu nie starczają na pokrycie naszych potrzeb albo pragniemy spełnić marzenia o egzotycznej wycieczce, powinniśmy zastanowić się nad kredytem. Zobaczymy w jakim banku dostaniemy najtańszy kredyt gotówkowy.

Gdzie dostaniemy najtańszy kredyt gotówkowy?
Wybierz najtańszy kredyt gotówkowy!

Kredyt gotówkowy może zostac wykorzystany na dowolny cel. Chcąc otrzymać najtańszy kredyt gotówkowy, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka cech. Po pierwsze musimy starać się go otrzymać w banku, a nie w innej instytucji finansowej. Najtańszy kredyt gotówkowy otrzymamy tylko w banku, a wszystkie inne pożyczki w parabankach będą zawsze droższe.

 

Dla zaoszczędzenia czasu, oprocentowanie kredytów możemy porównać w internecie. W sieci mamy dostęp do wielu porównywarek, na których znajdziemy listę dostępnych kredytów i będziemy mogli wybrać odpowiedni dla naszych potrzeb najtańszy kredyt gotówkowy. Oczywiście możemy sprawdzić ofety w wielu bankach, lecz na początek powinniśmy przekonać się także, jaki najtańszy kredyt gotówkowy zaoferuje nam nasz bank. Często dla naszego banku będziemy bardziej wiarygodni i z tego względu nasz bank może przyznać nam kredyt na szczególnie atrakcyjnych warunkach.

 

Oczywiście w decyzjach finansowych nie powinniśmy ograniczać się jedynie do naszego banku, ale sprawdzić też inne oferty. Najczęściej banki reklamują się niskim oprocentowaniem czy brakiem prowizji. Powinniśmy jednak podchodzić z dystansem do tego typu reklam, gdyż najważniejsza będzie rzeczywista stopa procentowa, która jest najwierniejszym odzwierciedleniem kosztów związanych z kredytem

 

Przykładowo dla kredytu na kwotę 20 tysięcy złotych na 24 miesiące, najlepszą ofertę będzie miał Euro Bank z oprocentowaniem 13,47% (oprocentowanie 11,1% i prowizja banku 1,6%). Kolejny z kolei najtańszy kredyt gotówkowy 20 tys.zł. będzie miał dla nas Deutsche Bank z rzeczywistym oprocentowaniem 13,66%. 

 

Przy niższym kredycie, przykładowo na 10 tysięcy złotych, spłacanych także przez 24 miesiące, najlepszą ofertę otrzymamy w Banku Pocztowym (14,18%), a następnie ING Banku Śląskim (14,93%).  

 

Jeśli chodzi o wyższe kwoty, np. 50 tysięcy złotych, kredyt będzie niżej oprocentowany. Dla spłaty w ciągu dwóch lat, najtańszy kredyt gotówkowy zaoferuje Deutsche Bank z oprocentowaniem 11,08%, a kolejnym będzie Euro Bank z oprocentowaniem 11,71%.

 

Jak widzimy, w każdym banku warunki kredytowe będą różne w zależności od wielu czynników.  Korzystne oferty kredytowe znajdziemy w ofercie Deutche Banku, Banku Paribas czy Euro Banku. Jednakże aby poznać jaki będzie dla nas najtańszy kredyt gotówkowy, musimy wiedzieć na jakiej kwocie nam zależy, a taże jaki chcemy mieć okres spłaty. Z takimi informacjami najłatwiej będzie nam porównać oferty przez internet, a następnie udać się do konsultanta. 

  

Czytaj więcej:

Gdzie dostaniemy najtańszy kredyt gotówkowy? »

Najtańszy kredyt gotówkowy - w dzisiejszych czasach możliwe? »

Najtańszy kredyt gotówkowy na wakacje »

 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie