Jak znajdziemy najtańszy kredyt gotówkowy?

Najtańszy kredyt gotówkowy a może pożyczka bez zabezpieczeń dla klentów bez odpowiednich zabezpieczeń? Uwaga na koszty!

Jak znajdziemy najtańszy kredyt gotówkowy?
Kredyt na spełnienie marzeń

Każdy z nas poszukując dodatkowego zastrzyku finansowego zapewne zauważył, że najtańszy kredyt gotówkowy może w ogóle nie być taki tani. Generalnie możemy zauważyć, że kredyty gotówkowe są drogą opcją zdobycia dodatkowych pieniędzy, ale postaramy się znaleźć najatrakcyjniejsze oferty na rynku

 

Najtańszy kredyt gotówkowy posiada Deutsche Bank o oprocentowaniu rzeczywistym 12,14%, a możemy wziąć maksymalnie do 50 tysięcy złotych. Drugą najlepszą ofertę otrzymamy w banku BNP Paribas o rzeczywistej stopie procentowej wynoszącej 12,35%. Inny atrakcyjny kredyt gotówkowy dostaniemy w banku ING do 60 tysięcy o oprocentowaniu 12,45%. Oczywiście przyznanie kredytu będzie zależało także od naszych zarobków, a ponadto będą musiały zostać spełnione konkretne warunki, takie jak odpowiednia historia kredytowa.

 

Pożyczka łatwiejsza, ale na pewno nie tańsza

 

Dla niektórych z nas nawet najtańszy kredyt gotówkowy nie będzie dostępny. Powód może nie tkwić w problemie z jego spłatą, ale w jego otrzymaniu. Obecnie banki z coraz większą rezerwą podchodzą do klientów i sprawdzają dokładnie historię kredytową każdego potencjalnego kredytobiorcy. Może się także okazać, że bez odpowiedniej umowy na czas nieokreślony nie otrzymamy kredytu. Z tego względu ludzie coraz częściej decydują się na zaciągnięcie pożyczki. Główną zaletą pożyczek jest brak wymogów formalnych dotyczących zaciąganej pożyczki. W związku z ryzykiem, jakie będzie musiał podjąć bank, klient zostanie zmuszony do zapłaty wyższych odsetek.

 

Generalnie przed podjęciem decyzji kredytowej powinniśmy odpowiedzieć sobie na dwa ważne pytania

 

  • czy stać nas na kredyt?
  • czy otrzymamy kredyt, czy jedynie będzie dla nas dostępna pożyczka?

 

Najtańszy kredyt gotówkowy otrzymamy niewątpliwie w jednej z wymienionych instytucji finansowych. Jeżeli zależy nam na pożyczce, na pewno znajdziemy bez problemu odpowiednią ofertę, gdyż wiele parabanków ogłasza się w internecie czy prasie. Uważajmy jednak na koszty!

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie