Karta kredytowa dla studenta - w jakim banku najlepsza?

Karta kredytowa dla studenta nie znajdzie się w ofercie wielu banków, jednakże żak poszukujący plastiku powinien w szczególności zwrócić uwagę na niektóre oferty. W jakim banku student może liczyć na najkorzystniejsze warunki?

Karta kredytowa dla studenta - w jakim banku najlepsza?
Karta kredytowa dla studenta na codzienne wydatki

Karty kredytowe dla żaków są dostępne w wielu bankach. W ten sposób instytucje finansowe zdobywają przyszłych klientów. 

 

W banku PKO BP dostępna będzie karta STUDENT. Bank oferuje 55-dniowy okres bez oprocentowania i kredyt ustalany indywidualnie do 1500 złotych. Ponadto przy płatnościach kartą za minimum 200 złotych miesięcznie, za użytkowanie katy nie zostanie pobrana żadna prowizja. Karta jest dołączana do konta dla studenta, a minimalny miesięczy przychód musi wynosić minimum 850 złotych. 

 

Karta kredytowa dla studenta na korzystnych warunkach będzie dostępna w banku BZ WBK. Bank zaoferuje studentowi kartę Mastercard, jeśli ma skończony pierwszy semestr studiów pierwszego stopnia i nie ukończył 26 roku życia. Student nie będzie zobowiązany do przedstawiania żadnych zaświadczeń, lecz będzie musiał zadeklarować przychód w wysokości około 650 złotych z różnych źródeł, czy to od rodziców, ze stypendiów, czy z prac dodatkowych. Karta kredytowa dla studenta będzie posiadała limit kredytowy od 500 złotych do 2000 złotych

 

Bank BZ WBK zapewni studentowi w ramach karty:

 

  • ubezpieczenie karty za 0 złotych
  • 54-dniowy okreskredytowy  bez procentów
  • różne rabaty w ponad 3000 sklepach
  • karta z funkcją zbliżeniową
  • usługę Chargeback

 

Należy dodać, że karta kredytowa dla studenta w banku BZWBK jest związana z programem PAYBACK, do którego student przystępuje wraz z momentem stania się posiadaczem karty. Program ten polega na tym, że wraz z każdą płatnością posiadacz karty otrzymuje punkty. Za każde wydane 3 złote i zapłacone kartą student otrzymuje 1 punkt. Co więcej na powitanie student otrzyma 1000 punktów, a za płatność kartą u partnerów wymienionych w regulaminie punkty będą podwajane. 

 

Więcej studenckich porad:

Karta kredytowa a życie studenckie »

5 powodów dlaczego kredyt studencki to dobry pomysł »

Karta kredytowa dla studenta - jak z niej korzystać, aby nie tracić? »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie