Kredyt dla firm bez zaświadczeń, czyli szybszy dostęp do gotówki

Ograniczenie formalności przy załatwianiu firmowych spraw to jeden z celów przedsiębiorców. Kredyt dla firm bez zaświadczeń jest szczególnie poszukiwany w momencie chęci otrzymania pieniędzy jak najszybciej.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń, czyli szybszy dostęp do gotówki
Kredyt dla firm bez zaświadczeń w zasięgu ręki

Przygotowywanie, przechowywanie i porządkowanie dokumentacji, potrzebnej do prowadzenia każdej firmy to setki papierów, które trzeba skrupulatnie kontrolować. Nic więc dziwnego, że większość przedsiębiorców stara się ograniczyć konieczność gromadzenia odpowiednich dokumentów. Kredyt dla firm bez zaświadczeń wydaje się być spełnieniem marzeń większości biznesmenów. Ale czy możliwym?

 

Odpowiedź jest prosta: TAK. Kredyt dla firm bez zaświadczeń jest dostępny w niektórych bankach. Problem w tym, że nie wszyscy przedsiębiorcy mogą o taki kredyt wnioskować. 

 

Kto może liczyć na kredyt dla firm bez zaświadczeń?

 

Uproszczone procedury w przypadku kredytów dla firm dostępne są dla przedsiębiorstw z pewnym stażem działalności oraz…aktualnych klientów konkretnego banku lub firm posiadających szczegółowe wyciągi swoich obrotów. 

 

Nowi przedsiębiorcy niestety muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ banki nadal bronią się przed przekazywaniem pieniędzy nowicjuszom, którzy są w końcu niepewną inwestycją. Nie oznacza to jednak, iż firmy rozpoczynające działalność nie mają szansy na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Wystarczy sprawdzić dostępne kredyty dla firm na start.

 

Jeśli bez zaświadczeń to jak?

 

Kredyt dla firm bez zaświadczeń najczęściej udzielany jest w oparciu o dotychczasową historię przepływu pieniędzy, zgromadzoną na rachunku firmowym. I właśnie w związku z takimi informacjami, łatwiej otrzymać kredyt w banku, w którym mamy konto naszej firmy. Ma to związek z ułatwionym dostępem do potrzebnych danych.

 

Istnieją jednak wyjątki, ponieważ banki nie lubią ograniczać swoim klientom możliwości. Powstają coraz to nowsze technologie, które pozwalają bankom na legalne uzyskanie dostępu do historii ich rachunków w innych instytucjach. Oczywiście za zgodą właściciela. 

 

Gdzie możemy liczyć na takie rozwiązanie?

 

Przejdźmy zatem do konkretów. 

 

Meritum Bank ma w swojej ofercie Szybką Biznes Pożyczkę. Zdolność kredytowa Twojego przedsiębiorstwa zostaje oceniona po przedstawieniu podstawowych informacji o firmie i jeśli doradca nie dopatrzy się dużego ryzyka, pieniądze znajdą się na koncie firmowym w ciągu zaledwie 2 dni.

 

Idea Bank poszedł o krok dalej i dla swoich potencjalnych klientów przygotował internetowe narzędzie do sprawdzenia swoich kredytowych możliwości. Wystarczy zarejestrować się w serwisie banku i sprawdzić na jak wysoki kredyt dla firm bez zaświadczeń możemy liczyć. Wszystko dzięki systemowi, który pobiera historię rachunku również z innych banków a wszystko bez konieczności opuszczania swojego biura. 

 

Banki coraz szybciej starają się przystosować do potrzeb i wymagań swoich klientów, szczególnie tych biznesowych, którzy stają się coraz atrakcyjniejszą i pewniejszą grupą docelową. Jeśli klienci chcą ograniczyć formalności, kredyt dla firm bez zaświadczeń z pewnością stanie się dostępny i w innych bankach. 

 

Sprawdź dostępne rozwiązania kredytowe dla firm »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie