Kredyt na 55 dni za darmo

Szukając taniego kredytu, warto rozważyć złożenie wniosku o kartę kredytową, która pomoże udostępnić Ci znaczną sumę zupełnie za darmo na ponad 50 dni.

Kredyt na 55 dni za darmo
Jak uniknąć opłat kredytowych? Jest sposób!

Wiele osób poszukuje pożyczki lub kredytu, którego spłata nie obciąży domowego budżetu, a pomoże pokryć wydatki czy niezaplanowane koszty lub spełnić marzenia najbliższych. Przeglądając oferty w internecie czy rozmawiając z pośrednikami różnych instytucji finansowych, możemy znaleźć wiele ofert, które są atrakcyjne i zaczynamy rozważać złożenie wniosku o kredyt w tym czy innym banku albo firmie pożyczkowej. 

 

Co zamiast kredytu w banku?

 

W całym tym procesie najczęściej zapominamy, że posiadamy znacznie więcej opcji dostępnych na rynku, które umożliwiają nam otrzymanie gotówki w prosty sposób, bez wydłużonych okresów kredytowania, wysokiego oprocentowania czy ograniczeń co do minimalnych kwot. 

 

Po pierwsze, posiadamy szeroki wybór chwilówek, które są łatwo dostępne, działają na prostych zasadach i najczęściej nie wymagają wychodzenia z domu, a dodatkowo możemy znaleźć szybkie pożyczki bez kosztów na okres do 30 dni, jak np. Vivus, Kyzoo czy Ok Money

 

Po drugie, mamy szeroki wybór kart kredytowych, które możemy otrzymać całkowicie za darmo w przypadku posiadania lub założenia konta w banku a dodatkowo nie poniesiemy żadnych kosztów użytkowania czy posiadania takiej karty dzięki okresowi bezodsetkowemu

 

Kredyt za darmo na dwa miesiące?

 

Karta kredytowa umożliwia posiadanie dodatkowych środków finansowych, które możemy wykorzystywać w dowolnym momencie. Najczęściej bank ustala nam limit kredytowy, do którego możemy wypłacać pieniądze.

 

Każdorazowo korzystając z karty, czy to przy płaceniu w sklepie, w internecie, robiąc zakupy bez wychodzenia z domu czy wypłacając pieniądze z bankomatu, zaciągamy w banku swego rodzaju mały kredyt, który różni się od innych zobowiązań finansowych brakiem żadnych opłat czy kosztów przez 55 dni, co oznacza więcej czasu niż w przypadku np. chwilówek. Innymi słowy można powiedzieć, iż karta kredytowa umożliwia nam zaciągnięcie krótkoterminowego kredytu (55 dni kredytowania) na niską kwotę, której limit ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta, biorąc pod uwagę dochody i wydatki, bez oprocentowania i innych opłat. 

 

Taka oferta może być wyjątkowo atrakcyjna dla osób, które nie mają stałych comiesięcznych dochodów, ponieważ w okresie mniej produktywnym można wykorzystać dodatkowe dofinansowanie, które bez problemu spłacimy w lepszym dla naszej działalności momencie, nie obciążając naszego budżetu ani nie rezygnując z niewielkich przyjemności. 

 

Karta kredytowa może zdecydowanie ułatwić życie. Brak kosztów przez nawet ponad 50 dni to dodatkowy plus korzystania z tej formy dofinansowania z banku. Kredyt kredytowi nie równy, jednak darmowy jest zdecydowanie lepszy niż taki z oprocentowaniem czy prowizją.

 

Przeczytaj również:

Darmowa karta kredytowa - czy to możliwe? »

Karta kredytowa lepsza niż kredyt gotówkowy? »

Karta kredytowa - jak płacić i nie stracić? »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie