Kredyt studencki PKO, czyli jak opłacić studia

Szukając atrakcyjnej oferty na opłacenie studenckich wydatków, warto sprawdzić jak wygląda kredyt studencki PKO.

Kredyt studencki PKO, czyli jak opłacić studia
Kredyt studencki PKO, czyli konto, karta albo pożyczka

Bank PKO B.P. jest jednym z największych banków działających na polskim rynku finansowym. Ma grono zaufanych klientów, tak wśród dorosłych i ich pociech, jak i dobre znanych firm, prężnie działających na terenie Polski. Pojawia się jednak pytanie, dlaczego kredyt studencki PKO to dobre rozwiązanie dla młodych osób?

Zacznijmy od możliwości, jakie student znajdzie w ofercie banku PKO BP. 

 

1. Konto studenckie PKO

PKO Konto dla Młodych to jedna z opcji zdobycia dodatkowych pieniędzy przez osobę przed trzydziestką. Konto jest darmowe, bank nie pobiera również opłat za kartę, wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz za przelewy  internetowe. 

Jak jednak konto studenckie PKO może pomóc nam w zdobyciu dodatkowego dofinansowania? Bank udostępnia każdemu użytkownikowi dostęp do salda debetowego w wysokości 500 zł. Jeśli jednak potrzebujesz więcej pieniędzy, możesz również skorzystać z odnawialnego kredytu z limitem nawet do 100 000 złotych. 

 

2. Karta kredytowa student PKO

Jeśli oferta bezpłatnego konta w banku PKO BP wzbudziła Twoje zainteresowanie, jednak nie chcesz wnioskować o kredyt odnawialny, możesz skorzystać z karty kredytowej, dostosowanej do studenckich potrzeb i możliwości. Kredyt studencki PKO w takiej formie to oferta dla każdego, kto posiada regularne wpływy na swoje konto studenckie, czy to ze stypendium, czy wynagrodzenie z pracy, w wysokości minimum 850 złotych

Dlaczego studencka karta kredytowa to dobry pomysł? Kredyt studencki PKO w formie karty kredytowej to 55 dni okresu bezodsetkowego, limit kredytowy w wysokości do 1500 złotych oraz stały dostęp do pieniędzy. Aktywne korzystanie z karty zwalnia lub obniża roczną opłatę. Masz również stałą kontrolę nad wydatkami oraz wszystkimi dokonywanymi transakcjami. Nie zapomnij również, iż karta kredytowa PKO to dostęp do licznych rabatów w punktach partnerskich.

 

3. Kredyt studencki PKO

Standardowa oferta kredytowa PKO to również możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy przez studenta. Pożyczka na dowolny cel Mini Ratka to środki na studenckie wydatki, które nie wiążą się z obciążeniem studenckiego budżetu, ponieważ za każdy pożyczony 1000 złotych, zapłacisz mniej niż 25 złotych raty, będąc klientem banku. Kredyt studencki PKO Mini Ratka to brak zabezpieczeń, szybka decyzja kredytowa oraz obniżone oprocentowanie. 

 

Bank PKO BP wychodzi naprzeciw potrzebom studentów i w swojej ofercie posiada zróżnicowane produkty na studenckie wydatki. Jeśli interesuje Cię atrakcyjny kredyt studencki, sprawdź, co możesz zyskać, zostając klientem banku.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie