Który bank posiada w swojej ofercie najlepsze konto osobiste?

Rynek finansowy obfituje w oferty rachunków bankowych, ale gdzie znajdziemy najlepsze konto osobiste? Czy Twoje konto to wszystko, co możesz mieć?

Który bank posiada w swojej ofercie najlepsze konto osobiste?
Może czas na zmianę konta osobistego?

Banki prześcigają się w ofertach dla klientów indywidualnych. Dzięki sporej konkurencji możemy liczyć na coraz to nowsze ułatwienia i promocje kont. Przyjrzyjmy się kilku interesującym ofertom, spośród których każdy będzie mógł wybrać dla siebie najlepsze konto osobiste.

 

Gdzie znajdziemy najlepsze konto osobiste?

 

Najlepsze konto osobiste dla osób poszukujących dodatkowych promocji znajdziemy w Millenium Banku. Za prowadzenie "Dobrego konta" w banku Millennium nie zapłacimy nic, a wszystkie przelewy zewnętrzne będą darmowe. Ponadto bank oferuje darmową wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i darmową kartę debetową bez miesięcznych opłat. Jak widać jest to całkowicie bezpłatne konto, a  ponadto bank oferuje dodatkową ofertę Moneyback. Za każdą płatność kartą w supermarketach i stacjach paliw oraz opiekę medyczną, za każde pełne 100 złotych, bank zwróci posiadaczowi karty 3 złote. Właściciel konta może maksymalnie otrzymać 50 złotych miesięcznie oraz 600 złotych rocznie z programu Moneyback.

 

W banku BGŻ najlepsze konto bankowe "Konto z premią" jest idealne dla osób otrzymujących wynagrodzenie na rachunek bankowy. Już za sam wpływ gotówki na konto, osoba posiadająca rachunek otrzyma 1% miesięcznego wynagrodzenia. Maksymalna wartość zwrotu będzie wynosiła 50 złotych miesięcznie i 600 złotych rocznie. Prowadzenie tego konta jest całkowicie bezpłatne, a ponadto przelewy zewnętrzne oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju nie są związane z żadna opłatą. Jedynym minusem jest opłata za kartę wynosząca 6 złotych. 

 

Najlepsze konto osobiste dla internetowych

 

Dla osób dokonujących zakupów przez internet najlepsze konto osobiste posiada w swojej ofercie bank Alior Sync. Rachunek w tym banku jest całkowicie bezpłatny, a przelewy online zewnętrzne oraz opłata za kartę debetową i wypłaty ze wszystkich bankomatów są bezpłatne. Ponadto bank oferuje program Moneyback związany z kontem osobistym. Alior Sync zwraca 5% wartości zakupów przez internet dokonywanych w kraju i za granicą. Maksymalna wartość to 50 złotych miesięcznie i 200 złotych rocznie. Promocja dotyczy wszystkich sklepów online z wyjątkiem kilku wyrażonych w regulaminie.

 

Warto przyjrzeć się ofertom banku Millenium, BGŻ oraz Alior Sync, w których w zależności od potrzeb każdy znajdzie dla siebie najlepsze konto osobiste. 

 

Czytaj więcej:

Czy konto internetowe jest bezpieczne? »

e-book - Jak otworzyć konto »

Czy wspólne konto bankowe to dobry pomysł? »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie