Potrzebujesz gotówki?

Wybierz kwotę i okres spłaty, wypełnij formularz, a nasi doradcy bezpłatnie wybiorą dla Ciebie kilka najlepszych propozycji.

Klikając, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych za pomocą telefonu, sms oraz e-mail, wysyłanych przez firmę Adclick Lda (będącej właścicielem portalu mojportalfinansowy.pl) oraz Partnerów.

DALEJ

Łatwy kredyt gotówkowy

Brak formalności, wniosek online - łatwo i szybko

Otrzymanie kredytu gotówkowego na dopasowanych do nas warunkach nie musi być trudne. 

Działające na polskim rynku banki posiadają bardzo zróżnicowaną ofertę kredytów gotówkowych, których udzielają na czasem podobnych a czasami zupełnie odmiennych warunkach. Wraz ze zmieniającymi się potrzebami rynkowymi, warunki kredytowania coraz dokładniej dostosowywane są do indywidualnych możliwości i potrzeb zainteresowanych klientów.

Osoby, którym przede wszystkim zależy na jak najszybszym otrzymaniu pieniędzy, szukają prostych rozwiązań bez konieczności załatwiania wielu formalności. Banki wychodząc na przeciw nowym rozwiązaniom technologicznym oraz zmianom rynkowym coraz częściej posiadają w ofercie łatwy kredyt gotówkowy.

Kredytowe rozwiązania online

Popularnym produktem finansowym, który na dobre zadomowił się w ofercie banków jest kredyt, który możesz dopisać do swojego osobistego konta w banku z ustalonym limitem kredytowym.

Banki posiadają różne ciekawe oferty przeznaczone wyłącznie dla swoich klientów, przede wszystkim takich, z którymi nie mieli żadnych problemów. W takich sytuacjach czasami zdarza się, iż bank wydając zgodę na kredyt, swoją decyzję opiera przede wszystkim na dotychczasowych stosunkach z klientem. Pożyczkę na konto można zwykle załatwić przez internet bez wychodzenia z domu, co zdecydowanie przyśpiesza procedurę.

Dodatkowo możesz sprawdzić na jakich warunkach masz szansę otrzymać kartę kredytową, która również może być dopisana do Twojego konta bankowego - w takim przypadku masz możliwość negocjacji limitu i dopasowanie spłat do swojego budżetu.

Mniej formalności - mniej zaświadczeń

Kolejnym łatwym kredytem, który co raz częściej pojawia się w ofercie banków jest kredyt gotówkowy, o który możemy wnioskować bez przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Taki kredyt opiera się najczęściej o uproszczoną procedurę weryfikacji danych kredytobiorcy, dodatkowo nie wymagane są zabezpieczenia. Można go otrzymać na niewielkie i wynegocjować korzystne warunki spłaty.

Tego typu łatwy kredyt gotówkowy udzielany jest najczęściej przez internet - klient poznaje warunki spłaty, przechodzi weryfikację, akceptuje umowę, przelewając symboliczną kwotę na podane konto bankowe i otrzymuje umowę kurierem. Bank następnie przelewa środki i klient może cieszyć się dofinansowaniem - wszystko w ciągu jednego dnia.

Oferta banków zmienia się nieustannie, często można znaleźć kredyty dostosowane do naszych potrzeb w zależności od pory roku, np. związane ze zbliżającymi się świętami czy okresem wakacyjnym. Takie promocyjne kredyty posiadają ciekawe warunki kredytowania, np. obniżone oprocentowanie lub zerową marżę. Czasowe oferty są bardzo popularne wśród klientów.