Potrzebujesz gotówki?

Wybierz kwotę i okres spłaty, wypełnij formularz, a nasi doradcy bezpłatnie wybiorą dla Ciebie kilka najlepszych propozycji.

Klikając, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych za pomocą telefonu, sms oraz e-mail, wysyłanych przez firmę Adclick Lda (będącej właścicielem portalu mojportalfinansowy.pl) oraz Partnerów.

DALEJ

Najlepszy kredyt gotówkowy - ranking wrześniowy

Wakacje w tropikach w zasięgu ręki!

Podczas gdy w Polsce jesień zawitała, poza granicami naszego kraju nadal możemy cieszyć się słońcem. Sprawdźmy, gdzie dostaniemy najlepszy kredyt gotówkowy dla osób chcących skorzystać z jesiennych uroków lata.

Środki pieniężne możemy pozyskać w wielu instytucjach finansowych, lecz przeszukując oferty banków, staramy się wybrać najlepszy kredyt gotówkowy. W związku z tym, że co miesiąc oferty ulegają zmianie, warto sprawdzić, jaki kredyt jest najkorzystniejszy we wrześniu.

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Oczywiście oferty kredytowe nie mogą być rozpatrywane bez konkretnych danych. Aby można było porównać kredyty i wybrać najlepszy kredyt gotówkowy, musimy wiedzieć jaka kwota nas interesuje i na jak długi czas zamierzamy wziąć kredyt.

Przy analizie ofert kredytowych powinniśmy zwrócić uwagę na: 

  • oprocentowanie, 
  • prowizje banków, 
  • zabezpieczenia kredytu 

Ponadto, przed rozpoczęciem poszukiwania najtańszego zobowiązania, powinniśmy wybrać się do banku, w którym posiadamy konto i którego jesteśmy stałym klientem. W naszym banku często kredyt będzie dostępny na lepszych warunkach.

Gdzie po najlepszy kredyt gotówkowy?

Należy zwrócić uwagę, że kredyt gotówkowy nie jest najtańszym zobowiązaniem, dlatego musimy liczyć się z dosyć wysokimi kosztami. Najlepszy kredyt gotówkowy na 10 tysięcy złotych czy 15 tysięcy, z okresem spłaty 24 miesiące, przedstawi nam doradca w Banku Pocztowym. W tym kredycie rzeczywiste oprocentowanie będzie wynosiło 15,30%. 

Przy kredycie na większą kwotę 20 tysięcy złotych  i z dłuższym okresem spłaty wynoszącym 36 miesięcy na najlepszy kredyt gotówkowy możemy liczyć w Deutsche banku, a realna stopa procentowa zawierająca wszystkie koszty wynosiła będzie 11,94%. Kolejny będzie kredyt w euro banku ze stopą 12,91% i w banku BNP Paribas z RRSO 13,76%. 

Jeśli zależy nam na kredycie na niższą kwotę, np. 500 tysięcy złotych na 12 miesięcy, to najkorzystniejszą ofertę przedstawi nam doradca w Euro banku. W tym przypadku realne oprocentowanie będzie nieco wyższe i wynosiło będzie 13,73%, a w przypadku takiego samego kredytu, lecz na 18 miesięcy, również w Euro banku otrzymamy najlepszą ofertę, lecz oprocentowaną według stawki 12,57%.
 

Czytaj więcej:
BIG a kredyt gotówkowy »
Kredyt gotówkowy czy limit kredytowy? »
Czy opłaca się wcześniej spłacić kredyt gotówkowy? »