Pomysły na niedrogi rodzinny Sylwester

Jeżeli nie macie jeszcze planów na sylwestrową noc, a spędzać ją będziecie z rodziną – proponujemy kilka tanich i bardzo sympatycznych pomysłów. Sylwester już za rogiem!

Pomysły na niedrogi rodzinny Sylwester
Jak spędzić tanio i miło wejście w Nowy Rok z rodziną

Przygotowania do Sylwestra czas zacząć! Nie potrzebujesz wielkich planów ani pieniędzy, aby przyjemnie i zabawowo spędzić czas w gronie rodzinnym. Wystarczy nieco kreatywności a noc sylwestrowa będzie udana i doceniona przez wszystkich.

Rodzinny Sylwester...

 

DOMOWO

Jeżeli macie dzieci i chcecie połączyć przyjemne z pożytecznym, zaproście do domu przyjaciół z ich pociechami.

Wymyślcie ciekawe menu, kupcie dobrego szampana dla dorosłych. Nie zapomnijcie o zorganizowaniu gier dla dzieci – niech ten Sylwester będzie naprawdę rodzinny.

Wyciagnijcie gry planszowe, które aktualnie znowu wracają do mody, pośmiejcie się przy Twisterze, pośpiewajcie karaoke (darmowe piosenki znajdziecie bez trudu na Youtube). Dla małych dzieci możecie zorganizować "sylwestrową północ" nieco wcześniej a prawdziwe wejście w nowy rok spędzić po dorosłemu. W końcu rodzice również mają prawo do zabawy!

FILMOWO

Sylwester może być oryginalny – bardzo często organizowane są imprezy dla całej rodziny w kinie. Gwarantujemy udaną zabawę i radość na twarzach dzieciaków.

Sylwestrowe maratony przewidują poczęstunek, szampana i specjalną dekorację. W przerwach pomiędzy pokazami filmowymi, bawić można się przy muzyce. To dobra opcja w momencie, kiedy mamy starsze dzieci, które jeszcze lubią spędzać Sylwestra z rodzicami.

A zaraz przed północą można wymknąć się z sali kinowej i obejrzeć sylwestrowe sztuczne ognie!

WYJAZDOWO

Góry lub morze w zależności od lokalizacji to dobra opcja na rodzinnego Sylwestra. Nie musicie wynajmować drogiego hotelu, czasem wystarczy przytulny pensjonat.

Pomyślcie, czy macie rodzinę gdzieś dalej lub bliżej i nie mielibyście ochoty jej odwiedzić? Rodzinne wycieczki bardzo zbliżają i na pewno będzie to świetnie spędzony czas. Szukajcie ofert w Internecie, na portalach z promocjami i voucherami.

RYNKOWO

W prawie każdym mieście organizowany jest także Sylwester na rynku. To może być dobra opcja dla tych, którzy chcą pokazać dzieciom sztuczne ognie i posłuchać muzyki.

Pamiętajcie, by zachować zasady bezpieczeństwa w kontakcie z fajerwerkami. Z całą pewnością Sylwester na rynku to szansa za przepiękny pokaz świetlny oraz moment spotkania z przyjaciółmi, którzy także spędzają tą noc na miejscu.

BALOWO

Czasem równolegle z balem sylwestrowym, organizowany jest kinderbal dla dzieci. To świetna okazja, żeby wyjść z domu w tą wyjątkową noc całą rodziną. Często imprezy takie oferują nocleg i nie trzeba martwić się kwestiami logistycznymi. Tak dzieci, jak i dorośli mogą liczyć na dobre towarzystwo i miło spędzić czas.

KULINARNIE

Jeżeli Wasza rodzina lubi jeść, zorganizujcie specjalną kulinarną noc. Niech Sylwester stanie się pretekstem do wspólnego gotowania.

Przenieśmy imprezę z salonu do kuchni, nauczmy nasze pociechy czegoś nowego, a później razem delektujmy się wynikami zabawy.

Sylwester to okazja do wesołego menu, popcornu, kolorowych ciast, zwariowanej pizzy i uczty makaronowej. Zapytajcie rodzinę, na co ma największą ochotę i spełniajcie marzenia.
 

Pamiętajcie, że jaki Sylwester, taki Nowy Rok!

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie