Pomysły na tani sylwester

Powitanie nowego roku nie musi być drogie! Jak zorganizować tani sylwester, nie rezygnując z szampańskiej zabawy?

Pomysły na tani sylwester
Jak oszczędzić na zabawie sylwestrowej?

Grudzień to jeden z trudniejszych pod względem finansowym miesięcy w roku. Organizacja Świąt Bożego Narodzenia pochłania wiele pieniędzy, dlatego niektórzy z nas decydują się zaoszczędzić na sylwestrze. Szampańska zabawa nie musi wiązać się z wyjściem na bal, zakupem drogiej kreacji i ekskluzywnego alkoholu. Jak zorganizować tani sylwester i dobrze się przy tym bawić?

 

Tani sylwester ze znajomymi

 

Z pewnością nie jesteśmy jedynymi, którzy w tym roku zdecydują się zostać w sylwestra w domu

 

Jeśli wśród naszych znajomych jest więcej takich osób, możemy zorganizować wspólne świętowanie nadejścia nowego roku w mieszkaniu jednego z nas. 

 

  • Zaprośmy znajomych na kolację, prosząc, by każdy przyniósł ze sobą jakąś przekąskę lub napój. 
  • Możemy zaproponować imprezę przebieraną, dzięki czemu sylwester będzie różnił się od zwykłej domówki. 
  • Przygotujmy taneczną muzykę, sztuczne ognie i karnawałową maskę, a tuż przed północą rozpocznijmy wspólne odliczanie.

 

Tani sylwester w mieście

 

Większość miast organizuje sylwestrowe imprezy na rynkach, zapraszając mniej lub bardziej znane zespoły muzyczne i zapewniając mieszkańcom darmową rozrywkę

 

Jeśli tylko nie zapomnimy o ciepłych rękawiczkach, czapkach i dobrym humorze, możemy doskonale bawić się w takt dobrze wszystkim znanych tanecznych przebojów w centrum pobliskiego miasta

 

Jeśli zmarzniemy możemy udać się do nieodległego pubu. W tych, które nie organizują specjalnych sylwestrowych imprez, powinny obowiązywać standardowe ceny.

 

Tani sylwestrowy wyjazd

 

Jeśli nie dysponujemy dużym budżetem, ale nie chcemy spędzić kolejnego sylwestra we własnym mieszkaniu, spróbujmy poszukać tańszych propozycji wyjazdów oferowanych przez portale zakupów grupowych. 

Nawet na kilka dni przed sylwestrem można tam znaleźć niedrogie wyjazdy krajowe i zagraniczne

 

Jeśli żadna z ofert nas nie zainteresuje, możemy poszukać czegoś na własną rękę. Tegoroczna zima wciąż nie jest jeszcze bogata w śnieg, niektóre ośrodki zapewniają więc noclegi w okazyjnych, pozasezonowych, cenach.

 

Sylwester w kinie

 

Jeśli nie lubimy ani głośnych sztucznych ogni, ani krzyków rozweselonych ludzi na ulicach, możemy spróbować kinowego maratonu filmowego. Wybierzmy ofertę, w której znajdziemy najwięcej ulubionych pozycji.

 

Pamiętajmy, że sylwester to tylko jedna z wielu okazji do świętowania. Najważniejsze to spędzić go w gronie najbliższych osób, by w doskonałym humorze wejść w nowy rok. 

 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie