Pożyczka dla każdego studenta.

Kredyty pomagają wielu osobom spełnić marzenia czy bardziej cieszyć się życiem. Student także ma możliwość zostania klientem banku i otrzymania pożyczki czy kredytu.

Pożyczka dla każdego studenta.

Minął ponad miesiąc od rozpoczęcia roku akademickiego. Wszyscy studenci powrócili na swoje uczelnie, zadomowili się w akademikach czy na stancjach i cieszą się swoim codziennym życiem. Powodów do radości zapewne nie brakuje, jednak każdy doskonale wie, że najczęściej spotykanym studenckim powodem do narzekania są pieniądze, a raczej ich brak. Są osoby, które mogą liczyć na pomoc rodziny, inni uczą się pilnie i mają szansę na stypendium, jest też grupa osób, które złożyły wnioski o preferencyjne kredyty studenckie i czekają na decyzję. Jednak spora liczba studentów nie ma podobnych możliwości, niektórym uda się znaleźć pracę, którą zdołają pogodzić z uczelnianymi obowiązkami, jednak zarobki z dorywczego zajęcia nie zawsze wystarczają na pokrycie kosztów życia, szczególnie dla chcących korzystać z młodości lub zainwestować w swoje wykształcenie i rozwój, np. poprzez zakup laptopa czy zapisanie się na zaawansowany kurs językowy. Studenci w takiej sytuacji mogą wnioskować o pożyczkę gotówkową oferowaną przez banki lub inne instytucje.

 

W przypadku składania wniosku o kredyt w banku, każdy będzie traktowany jak klient, który pragnie pożyczyć pieniądze na wybrany cel. Dla banku najważniejsza jest zdolność kredytowa nowego klienta, która sprawdzana jest w określony przez bank sposób (sprawdź TUTAJ). Student zazwyczaj nie zarabia kokosów i pracuje na umowę zlecenie, może się również zdarzyć, iż miesięczny dochód nie może być udokumentowany żadnym zaświadczeniem. Nie oznacza to jednak, że student nie ma szansy na otrzymanie kredytu. W ostatnich latach banki chętnie honorują zarobki z różnych źródeł, dodatkowo jeśli posiadamy konto, na które od jakiegoś czasu otrzymujemy regularne wpływy, bank może spojrzeć łaskawiej na rodzaj naszego zatrudnienia. Nie zapomnijmy także, że studenci rzadko posiadają negatywną historię kredytową, ponieważ nie mieli do tej pory styczności z finansowymi zobowiązaniami. Zawsze również można poprosić rodziców, rodzeństwo czy innego członka rodziny o stałych dochodach o zostanie naszym współkredytobiorcą, pod warunkiem, że zobowiążemy się do spłacania comiesięcznych rat. 

 

Jeśli jednak nie chcemy korzystać z usług bankowych, możemy zdecydować się na szybką pożyczkę od jednej z firm działających na polskim rynku. Takie rozwiązanie jest idealne dla studenta, który nie potrzebuje dużej kwoty i chce otrzymać pieniądze jak najszybciej. Wystarczy rejestracja przez internet a gotówka może znaleźć się na naszym koncie jeszcze tego samego dnia.

 

Możliwości jest sporo i warto rozważyć kilka z nich. Na stronie Mój Portal Finansowy znajdziesz ciekawe oferty i dodatkowo porównasz je szybko i bezpłatnie.

 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie