Pomysł na prezent dla miłośników technologii

Święta to idealna okazja na obdarowanie miłośników nowinek technologicznych. Innowacyjny gadżet, który dopiero niedawno pojawił się na rynku lub o którym dana osoba marzy to stosunkowo łatwy pomysł na prezent. A produktów nie brakuje!

Pomysł na prezent dla miłośników technologii
Nowoczesne gadżety na świąteczne upominki

Galerie handlowe już od tygodni przyciągają wzrok barwnymi dekoracjami, a nogi same niosą nas w kierunku sklepów wypełnionych nastrojową, świąteczną muzyką. Buszowanie wśród półek uginających się od upominków może okazać się jednak zupełnie bezcelowe, jeśli nie określimy listy podarunków, które sprawią naszym bliskim największą radość. Jaki prezent zadowoli miłośnika technologii?

7 podpowiedzi na prezentowe nowinki technologiczne

 

Wieża HiFi

Wieże rozpoznające magnetofonowe kasety i odtwarzające jedynie płyty CD to już przeszłość. Ultranowoczesny sprzęt pozwala nie tylko na streaming wysokiej jakości muzyki z Internetu, ale i odtwarzanie radia online, bezprzewodowe połączenie ze smartfonami i tabletami czy odtwarzanie muzyki z pamięci przenośnych USB.

Dobry sprzęt muzyczny to również pomysł na prezent dla miłośnika filmów - podłączenie stereo do telewizora czy laptopa może przenieść filmowego fana do sali kinowej i polepszyć doświadczenie.

Inteligentny zegarek

Zsynchronizowanie smartwatch z posiadanym smartfonem pozwala nie tylko na sprawdzanie przy jego użyciu połączeń czy smsów. To również możliwość szybkiego odtwarzania pokazu slajdów, odczytywania wiadomości z portali społecznościowych, skorzystania z kalkulatora, zarządzania plikami multimedialnymi zgromadzonymi na telefonie czy regulowania głośności sygnałów powiadomień.

Winyl w nowym wydaniu

Nowoczesne gramofony to wymarzony prezent dla miłośników technologii hołdujących niepowtarzalności analogowego dźwięku. Pozwolą one wydobyć z płyt winylowych wysokiej jakości charakterystyczne nastrojowe brzmienie. Możesz również połączyć siły z innym członkiem rodziny czy przyjacielem i dorzucić kolekcję ulubionych utworów czy muzyków do odsłuchania na nowym sprzęcie.

Power bank

Pojemny akumulator zewnętrzny pozwalający na naładowanie baterii smartfona, laptopa czy tabletu niezależnie od miejsca pobytu to świetny prezent dla wszystkich fanów nowych technologii, spędzających dużo czasu w podróży lub miejscach pozbawionych dostępu do źródeł energii.

Głośnik Bluetooth

Przenośne głośniki pozwolą cieszyć się mocą dźwięków stereo nie tylko w domu, ale i na urządzanych na tarasach czy przy basenie przyjęciach ze znajomymi. Połączyć je można z większością urządzeń mobilnych (smartfon, laptop, iPad, tablet), telewizorem, a nawet konsolą do gier.

Dysk zewnętrzny

Każdy kolekcjoner muzyki, filmów czy zdjęć z podróży doceni możliwość zwiększenia pojemności komputerowego dysku pozwalającego na ich trwalsze przechowywanie. Pamięć przenośna pozwoli nie tylko na zachowanie wspomnień na dłużej, ale również ich swobodne przenoszenie pomiędzy różnymi urządzeniami.

Soundbar

To kompaktowe urządzenie pozwalające wzbogacić dźwięki dobywające się z telewizora to idealny prezent dla chcących poprawić jakość słyszanych w filmach dialogów czy odtwarzanych na kanałach muzycznych teledysków. Umieszczony przy telewizorze soundbar usatysfakcjonuje wszystkich tych, którzy nie chcą kupować kina domowego lub po prostu nie mają na nie wystarczająco miejsca.

GoPro Hero

Rozsławiony amatorskimi filmami publikowanymi w internecie, niewielki aparat fotograficzny i kamera w jednym to pomysł na prezent zarówno dla miłośników technologii, jak i ekstremalnych przygód. Mały rozmiar, ogromnie wysoka wytrzymałość, wodoodporność, długi czas pracy i zaskakująco dobra jakość zdjęć czy filmów pozwolą na utrwalenie wielu momentów z codziennego życia i ekscytujących wypraw.

Szukając odpowiedniego podarunku dla miłośnika nowych technologii wybadajmy, co ucieszyłoby go najbardziej – pomysłowy gadżet, a może sprzęt poprawiający jakość doznań audiowizualnych podczas oglądania ulubionych filmów?

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie