Pomysły na prezent dla młodych rodziców

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie dla całej rodziny. Co ofiarować młodym rodzicom, aby nie tylko wywołało radość, ale także w znaczny sposób ułatwiło ich życie? Serwujemy kila pomysłów na prezent.

Pomysły na prezent dla młodych rodziców
Co podarować mamie i tacie niemowlaka?

Większość z nas posiada wśród znajomych czy bliższej rodziny młodych rodziców, którzy często dzielą się z nami nie tylko swoją radością, ale również nowymi potrzebami. Posiadanie dziecka często poprzedza okres wzmożonych przygotowań, jednak istnieją produkty, których nigdy za wiele lub które mogą ułatwić życie nowej rodziny.

Przydatne prezenty dla świeżo upieczonych rodziców

 

Pampersy

Nasza pierwsza propozycja  nie będzie bardzo oryginalna, jednak jest to pierwsza myśl każdego młodego rodzica, pytanego o prezent, który bardzo się przyda. Nic dziwnego, ceny pampersów są wysokie (Pampers Premium Care 2-5 kg Newborn 78 szt to koszt około 50 złotych), ich zapotrzebowanie jeszcze większe.
 

Smoczek

Jednak nie byle jaki! Smoczek, który sam się zamyka to ostatnio szał wśród gadżetów dla młodych rodziców. Dzięki samo zamykającemu się mechanizmowi, smoczek chroniony jest przez zabrudzeniem podczas wielu upadków. Młodzi rodzice z pewnością docenią taki pomysłowy prezent.
 

Przedłużacz do body

Potrzeba matką wynalazku! Niemowlęta rosną niesamowicie szybko i ubranka są często ubierane raz lub dwa. Nasza kolejna propozycja na prezent to bardzo ciekawe rozwiązanie – przedłużacze do dziecinnych body. Dzięki nim ubranka posłużą na dłużej nawet o kilka tygodni czy miesięcy.
 

Kubeczek do podawania lekarstw

Małemu dziecku bardzo trudno podać jest lekarstwo. Cała akcja kończy się najczęściej pluciem i wymiotami. Kubeczek  po podawania syropu posiada ukryty wewnątrz dozownik na lekarstwo. Uzupełniamy go a następnie wlewamy do kubeczka ulubiony napój malucha, który zamaskuje smak syropu. Prezent praktyczny, który warto przetestować.
 

Kąpielowa przegroda

Aby ułatwić młodym rodzicom życie, nasz kolejny pomysł na prezent skierowany jest na temat kąpieli. Przegroda kąpielowa to inaczej podpórka dla pleców dziecka i jednocześnie pozwala zaoszczędzić wodę. Dzięki niej  rodzice nie muszą kupować specjalnej wanienki dla malucha.
 

Smoczek z termometrem

Jeżeli chętnie kupicie młodym rodzicom taki prezent, liczcie się z kosztem 20 złotych. Jest to pomysł ciekawy i na pewno spełni swoje zadanie, kiedy maluszek będzie chory. Małym dzieciom niezwykle trudno jest mierzyć temperaturę – smoczek taki może pomóc w tarapatach.
 

Stolik samochodowy

Dla dzieciaków, które podróżują z rodzicami proponujemy stolik samochodowy. Przyda się nie tylko do zabawy: rysowania, czytania, ale także jako pomoc do jedzenia. Jeśli przekonał Was ten pomysł na prezent, w Internecie znajdziecie je po 100 złotych.
 

Krzesełko dla rozrabiaka

Zabawnym pomysłem na prezent będzie krzesełko z wbudowaną klepsydrą, która odlicza czas. Niegrzeczne dzieci będą miały specjalne miejsce na odbywanie kary. Gadżet pomysłowy, który na pewno rozbawi młodych rodziców.
 

Dostawka do łóżka

Małe dziecko podczas nocy budzi się wiele razy i młoda mama z całą pewnością zmęczona jest wiecznym wstawaniem do łóżeczka. Dostawka do łóżka to niezły prezent, który ułatwi życie i zapewni nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo maluszka.
 

Elektroniczna niania

Rodzice, którzy pragną przyzwyczaić niemowlaka do spania we własnym pokoju, mogą potrzebować elektronicznej niani. Takie urządzenie będzie również przydatne w trakcie popołudniowych drzemek, w trakcie których rodzice chcą spedzić nieco czasu z dala od dziecka. Nowoczesne nianie wyposażone są w kamery, które można połączyć z naszym telefonem czy tabletem i w spokoju "podglądać" niemowlę w samotności. 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie