5 pomysłów na prezent na dzień kobiet

Co podarować paniom na Dzień Kobiet? Jakie prezenty ucieszą najbardziej i czy koniecznie trzeba na nie wydać małą fortunę?

5 pomysłów na prezent na dzień kobiet
Jak podbić serce kobiety?

Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami. Wszystkie wybranki męskich serc, małe księżniczki, ukochane mamy i przemiłe koleżanki z pracy czekają tego dnia na skromny upominek, życzenia lub dobre słowo. Prezent nie musi być wcale drogi czy szczególnie wyszukany, by sprawić kobiecie dużo radości. Pamiętajmy, że liczy się pamięć, pomysł, wykonanie i uśmiech towarzyszący wręczaniu upominku.

Co podarować kobiecie na Dzień Kobiet?

Chociaż Dzień Kobiet nie jest w Polsce obchodzony aż tak hucznie jak choćby w Rosji, żadna z pań z pewnością nie obrazi się, jeśli panowie zdecydują się wręczyć jej choćby symboliczny upominek. Co sprawdzi się najlepiej?

Słodkości

Bombonierka z ulubionymi pralinkami, ciasto z truskawkową galaretką albo tabliczka słodkiej mlecznej czekolady zadowolą większość pań, niezależnie od wieku. 

 • Nawet te, które na co dzień unikają słodyczy w trosce o swoje figury, tego dnia nie powinny odmówić sobie odrobiny przyjemności. 

Pięknie zapakowane zestawy oferuje większość polskich i zagranicznych firm. Możemy też wybrać się do cukierni i sami skomponować słodki zestaw.

Kwiaty

Tradycyjny bukiet ucieszy każdą kobietę. Nie musi on wcale składać się z kilkudziesięciu pachnących czerwonych róż, by zaskoczyć wybrankę serca. 

 • Podarujmy paniom ich ulubiony kwiat w wybranym kolorze. Możemy też stworzyć wiązankę ze wczesnowiosennych tulipanów. Zadbajmy o to, by były świeże i pięknie przyozdobione. 

By zaskoczyć kobietę, możemy skorzystać z usług kwiatowej poczty, która dostarczy nasz bukiet nawet, gdy nie możemy go wręczyć osobiście.

Zaproszenie

Większość kobiet, szczególnie tych pochłoniętych codziennymi obowiązakami, uwielbia romantyczne wypady do restauracji. 

 • Możemy im zaproponować obiad w nastrojowym miejscu lub zaprosić na weekendowy wyjazd do SPA. 

Mniejsze kobietki na pewno ucieszy wypad z tatą do kina albo na lody, a koleżanki z pracy zaproszenie na kawę i ciastko.

Biżuteria

Dzień kobiet to świetna okazja, by rozpieścić wybrankę bardzo kobiecym podarunkiem. Modny zegarek, kolczyki, a może prosta bransoletka z osobistym grawerem przywodzącym na myśl wspomnnienia pięknych chwil?

A może....

 • Całus na dzień dobry, 
 • śniadanie do łóżka, 
 • pomoc w wykonaniu nielubianych prac domowych (przed którym wzbraniamy się na co dzień), 
 • osobiście przygotowany obiad (nie musi być wyszukany), 
 • kawa z pianką, 
 • kartka z dedykacją, 
 • miły sms w ciągu dnia, 
 • zagadka ze wskazówkami prowadzącymi do miejsca ukrycia upominku? 

Wcale nie trzeba wydawać fortuny, by sprawić ukochanym paniom dużo radości!

Czytaj więcej:
4 pomysły jak oszczędzać w weekendy »
"Czy mogę zapłacić kartą męża?", czyli o korzystaniu z cudzej karty płatniczej »
Jak płacić za zakupy online - przelewem czy kartą kredytową? »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie