Pomysły na prezent na Dzień Ojca

23 czerwca tuż, tuż! W jaki sposób podziękować Tacie za to, że jest? Oto nasze propozycje prezentowe na Dzień Ojca. 

Pomysły na prezent na Dzień Ojca
Święto każdego Taty – propozycje upominków, które umilą ten wyjątkowy dzień!

Święto to obchodzone jest w Polsce corocznie od 1965 roku i bez wątpienia należy do jednych z najważniejszych uroczystości w naszym kalendarium. Mowa o Dniu Ojca, czyli 23 czerwca, w którym to wyrażamy szacunek i wdzięczność Tacie. Być może nie jest to tak popularne święto jak obchodzony niecały miesiąc wcześniej Dzień Matki (26 maja), jednak równie ważne!  
 
Każde dziecko: i to małe, i to duże powinno pamiętać w tym dniu o złożeniu życzeń oraz, o ile to możliwe - spędzeniu czasu z ukochanym Tatą. Wiele osób głowi się również nad upominkiem, który dodatkowo umiliłby ten dzień. Podpowiadamy jaki podarunek może ucieszyć każdego Tatę!
 

Prezenty na DZIEŃ OJCA

 

BILET NA MECZ

Tata będący zapalonym kibicem sportowym? Bilet na mecz ukochanej drużyny: piłki nożnej, siatkówki, piłki ręcznej czy innego sportu, którego jest zagorzałym fanem, z pewnością sprawi mu przyjemność! Nie zapomnijmy kupić podwójnego biletu, co dodatkowo będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu.  

 

LUKSUSOWY ALKOHOL

Jeżeli nasz Tata jest amatorem trunków alkoholowych możemy pokusić się o zakup alkoholu z wyższej półki. Szkocka whisky, brązowy rum, a może dobra wódka? Limitowana edycja to dodatkowy atut. Świetnym rozwiązaniem będzie dołączenie do alkoholu stylowego gadżetu w postaci korkociągu bądź szklanek/kieliszków przeznaczonych do danego trunku.
 
Kolejnym pomysłem będzie zakup bonu podarunkowego na degustację ulubionego trunku np. piw bądź whisky czy bonu na kurs kiperski.   

 

KSIĄŻKA

Dzień Ojca to również świetna okazja do wręczenia ciekawej książki. Oczywiście pod warunkiem, że nasz Tata lubi czytać. Może to być interesująca biografia, przewodnik wakacyjny bądź powieść oparta o fakty historyczne. Ile Ojców – tyle pomysłów na literaturę! Znając gusta najbliższej nam osoby, z pewnością uda nam się zakupić satysfakcjonującą lekturę.    

 

RODZINNY KALENDARZ

Nic bardziej nie cieszy niż prezenty spersonalizowane, czyli przeznaczone dla konkretnej osoby. Jeżeli chcemy podarować Tacie coś użytecznego to kalendarz ze zdjęciami całej rodziny będzie strzałem w dziesiątkę! Zdjęcia rodzinne uwiecznione i zebrane „w pigułce” będą przypominać Tacie radosne chwile spędzone razem.   

 

A MOŻE WYPAD NA RYBKI?

Zaproszenie Taty na wspólne wędkowanie to oryginalny prezent, nie tylko dla miłośników połowu ryb. Wędkarstwo to przecież nie tylko techniczny aspekt wyjazdu, ale przede wszystkim spędzenie czasu na świeżym powietrzu i kontakt z naturą. Po połowach możemy zaskoczyć Tatę niespodziewanym grillem zorganizowanym przy pomocy pozostałych członków rodziny.  

 

AKTYWNY TATA NA SPŁYWIE

Tata, który lubuje się w uprawianiu sportów i kocha bliski kontakt z przyrodą, z pewnością ucieszy się z prezentu, jakim będzie wspólny spływ kajakowy. Wypoczynek na łonie natury sprawi, że Dzień Ojca będzie niezapomniany!

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie