Co kupić chłopakowi na urodziny?

Wiele z nas zastanawia się, co kupić chłopakowi na urodziny, by sprawić mu radość trafionym upominkiem. Garść porad poniżej. 

Co kupić chłopakowi na urodziny?
Jaki upominek wybrać dla naszego towarzysza?

Zastanawiasz się, co kupić chłopakowi na urodziny? Wiele z nas ma kłopot z wyborem urodzinowego prezentu dla swojej drugiej połówki. Nie mogąc nic wymyślić, na ostatnią chwilę ratujemy się „sprawdzonym krawatem lub skarpetkami”, a chłopak po raz kolejny udaje zadowolenie na widok nowej pary zdobnych w śmieszne wzorki skarpet. I chociaż każdy z panów jest inny, a wybór odpowiedniego prezentu uzależniony jest również od sumy, jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na upominek, możemy pokusić się o parę uogólnień.

Co kupić chłopakowi na urodziny?

 

Dla rządnych przygód

Jeśli twój chłopak z zachwytem śledzi przygody dwóch butnych Amerykanów szukających złota wśród rozłupywanych młotami kamieni Ghany lub z wypiekami na twarzy opowiada o koledze, który właśnie zaliczył skok ze spadochronem, zafunduj mu garść ekstremalnych przeżyć. Możesz zdecydować się na stosunkowo niedrogi i coraz popularniejszy skok na bungee, oryginalny rafting lub podwodną sesję nurkowania. Warto zajrzeć na strony z zakupami grupowymi, gdzie często znaleźć można ekstremalne wyprawy po niższych cenach.

Dla praktycznych

Większość panów lubi prezenty praktyczne, które nie będą latami zalegały na okurzonych półkach.

Poszukaj przydatnego gadżetu, który zainteresuje twojego chłopaka. Może brakuje mu wciąż miejsca na komputerze i potrzebny mu przenośny dysk? Lubi słuchać muzyki na odtwarzaczu, ale słuchawki odmówiły posłuszeństwa? Zgubił pojemnego pendrive’a? Pojawiające się wciąż na rynku nowości wśród gadżetów technologicznych z pewnością go zainteresują.

Dla sportowców

Miłośników sportu z pewnością ucieszy prezent związany z dziedziną aktywności fizycznej, której są fanami. Biernemu kibicowi piłki nożnej możesz podarować bilet wstępu na mecz ulubionej drużyny. Biegaczowi nowe urządzenie do pomiaru tętna, liczby spalanych kalorii albo pokonanych kilometrów, bieliznę termoaktywną lub nowy model butów biegowych. W zależności od upodobań chłopaka podarować mu możesz bidon rowerowy, nowy worek treningowy lub rękawice bokserskie, karnet na siłownię, czepek pływacki albo nową deskorolkę.

Dla moli książkowych

Chłopakowi, który interesuje się bieżącymi wydarzeniami z kraju i świata może spodobać się nowy, pięknie wydany reportaż ulubionego publicysty. Ciekawym pomysłem może być prenumerata ulubionego magazynu poświęconego fotografii, nowinkom technologicznym, jeździe konnej lub piłce nożnej. Miłośnika języków obcych bez wątpienia zadowoli powieść ulubionego pisarza w oryginalnej wersji językowej. Jeśli twój chłopak nie ma czasu na czytanie, warto zainwestować w audiobook – będzie go mógł odtworzyć w czasie jazdy samochodem czy podczas podróży autobusem w drodze do pracy lub szkoły.

Dla fanów muzyki

Płyty muzyczne są świetnym rozwiązaniem dla oddanych fanów z utęsknieniem oczekujących nowych nagrań swoich ulubieńców i z rozrzewnieniem wspominających stare przeboje. Miłośnikom muzyki można podarować również praktyczny gadżet z mottem wybranego zespołu, cytatem pochodzącym z ulubionej piosenki lub bilet na mający się odbyć w niedalekiej przyszłości koncert. Innym pomysłem może być wykupienie konta premium w jednej z muzycznej aplikacji, np. Spotify.

Dla tradycjonalistów

Tradycyjny prezent powinien ucieszyć każdego chłopaka niezależnie od jego muzycznych czy sportowych preferencji. Ukochanemu podarować możemy dobrze wykonany skórzany pasek, klasyczny portfel lub zegarek, świetnie skrojoną koszulę (o ile oczywiście lubi je nosić), butelkę ulubionego trunku (opcja dla chłopców, którzy ukończyli osiemnasty rok życia!) albo nowe perfumy (jeśli wiemy, w jakich nutach zapachowych gustuje).

Dla sentymentalnych

Chłopakowi, który chętnie wraca do czasów dzieciństwa, początków waszej znajomości czy lubi bardziej osobiste niespodzianki, możesz podarować własnoręcznie zrobiony drobiazg, album ze zdjęciami czy nawet kompilację ulubionych piosenek. A może wystarczy pyszna kolacja z lampką dobrego wina przy świetle świec?

Pamiętaj, by o tym, co kupić chłopakowi na urodziny, pomyśleć z wyprzedzeniem. Pozwoli ci to uniknąć pośpiechu i paniki, a w efekcie również nietrafionych upominków.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie