Pomysły na romantyczny prezent dla dziewczyny

Zdobądź się na odrobinę romantyzmu i podaruj dziewczynie uroczy prezent. Gwarantujemy, że nie potrzeba specjalnej okazji, aby ukochana osoba poczuła się wyjątkowo. Im większa niespodzianka, tym szerszy uśmiech na twarzy obdarowanej.

Pomysły na romantyczny prezent dla dziewczyny
Upominki dla ukochanej osoby

Romantyzm to według nas nie czerwone róże i poduszki w kształcie serca. Bycie romantycznym, to bycie kreatywnym, to podarowanie czegoś oryginalnego swojej ukochanej, czegoś, czego nie dostała nigdy w życiu.

Szukasz inspiracji? Podpowiadamy, jaki prezent na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

1 Literatura

Jeżeli dziewczyna lubi czytać, postaraj się znaleźć jakąś wyjątkową pozycję, którą zawsze chciała przeczytać. Nie musi to być historia o miłości. W dzisiejszych czasach podarowanie książki to tak klasyczny prezent, że już w samej istocie staje się romantyczny. Nie zapomnij o osobistej dedykacji albo ręcznie wykonanej zakładce.

2 Muzyka

Zaproś ukochaną na koncert. Wybierz muzykę, którą uwielbia. Jeżeli nie masz pomysłu, a chciałbyś spróbować czegoś nowego, kup bilety na koncert muzyki poważnej albo koncert jazzowy – romantyczne dźwięki na pewno zaskoczą drugą osobę i obudzą wrażliwość.

3 Jedzenie

Od A do Z sam przygotuj kolację. Stwórz wyjątkowe menu, udekoruj stół, zapal świeczki. Zaskocz swoją dziewczynę, pokaż się z innej strony. Nie musisz być mistrzem kuchni, wystarczy, że przyrządzisz coś od serca. Liczy się gest. Dobre wino i deser będzie wisienką na torcie.

4 Fotografia

Zrób rekonesans zdjęć, jakie wykonaliście wspólnie. Wybierz swoje ulubione fotografie i stwórz kompilację najpiękniejszych momentów. To bardzo romantyczny prezent. Im ciekawszą wybierzesz formę, tym lepiej. Możesz powyklejać zdjęciami całą ścianę, albo wydrukować jedno, ogromne zdjęcie. Nie bój się bycia oryginalnym.

5 Podróż

Zorganizuj wycieczkę, zawiąż dziewczynie oczy i zabierz w jakieś wyjątkowe miejsce. Zbuduj atmosferę tajemniczości, niech prezent sprawi, że  jej wyobraźnia zacznie bardzo pracować. Na pewno macie swoje ulubione miejsca, może miasto, w którym się poznaliście, albo spędziliście pierwszą randkę?  

Pamiętajcie o tym, że romantyczny prezent nie musi mieć materialnej formy. Zaproś dziewczynę na długi spacer w pięknym miejscu, zostawiaj jej romantyczne liściki w niespodziewanych sytuacjach i miejscach, w których nie planowałaby ich znaleźć. Ugotuj kolację bez zapowiedzi. Przynieś bukiet zerwanych przy drodze polnych kwiatków. Złap ukochaną za rękę, zorganizuj romantyczną noc filmową. Pomysłów tysiące – od Ciebie zależy, co wymyślisz i jak bardzo kreatywnym się okażesz.

Powodzenia w budzeniu wewnętrznego romantyka!

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie