Szybki kredyt dla firm w postaci karty kredytowej

Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje natychmiastowego zastrzyku gotówki? Wypróbuj szybki kredyt dla firm w postaci karty kredytowej!

Szybki kredyt dla firm w postaci karty kredytowej
Biznesowa karta kredytowa na szybkie wydatki firmowe

Przedsiębiorca starający się o szybki kredyt dla firm może skorzystać z usługi banku w postaci karty kredytowej. Jeśli firma potrzebuje niewielkich pieniędzy i szybko musi zapłacić za jakąś usługę czy towar, posiadając kartę kredytową, bez dodatkowych formalności może mieć dostęp do gotówki. 

 

Szybki kredyt dla firm w karcie

 

Wiele banków posiada w ofercie tego typu karty, z których przedsiębiorca może skorzystać w dowolnej sytuacji, nie obawiając się o terminy związane z kredytem. W Banku ING przedsiębiorca może starać się o szybki kredyt dla firm w postaci karty kredytowej:

 

  • z limitem do 25 tysięcy złotych
  • z okresem bezodsetkowym do 52 dni
  • bez formalności i starania się o kredyt 
  • bez opłaty za jej wydanie 

 

Karta ta to także 0 złotych od wszystkich transakcji bezgotówkowych i co najważniejsze klient nie musi posiadać konta w banku ING, aby mógł starać się o kartę. Ponadto za korzystanie z karty przedsiębiorca nie zapłaci nic, jeśli średnio transakcje miesięczne przez ostatni rok będą wynosiły 500 złotych.

 

Podobnie w banku Credit Agricole przedsiębiorcy mogą liczy na szybki kredyt dla firm w postaci plastiku. Bank oferuje klientom instytucjonalnym bezpłatną kartę z 57-dniowym darmowym kredytem. Firma sama może zadecydować o limicie na karcie, a ponadto spłata kredytu może zachodzić automatycznie z konta przedsiębiorstwa. Dzięki temu przedsiębiorca otrzymuje darmowy kredyt na krótki okres czasu, a ponadto bank oferuje wiele rabatów w ramach karty. W wypadku braku spłaty kredytu do 57 dni zostaną naliczone odsetki. Przedsiębiorca może wybrać jedną z kart - Visa lub Master Card.

 

Z kolei Citibank Handlowy posiada w swojej ofercie kartę MasterCard z bezpłatnym kredytem do 54 dni. Ułatwieniem dla klientów jest konieczność spłaty jedynie 3,42% zadłużenia, aby nadal korzystać z kredytu, tak więc całość zadłużenia nie musi być spłacana w konkretnym dniu tak jak w większości banków.

 

Szybki kredyt dla firm w postaci karty kredytowej jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców potrzebujących dodatkowej gotówki na krótki okres i chcących ominąć wiele kłopotów związanych z wnioskiem kredytowym.

 

Czytaj więcej:

Jak otrzymać szybki kredyt dla firm? »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie