Potrzebujesz gotówki?

Wybierz kwotę i okres spłaty, wypełnij formularz, a nasi doradcy bezpłatnie wybiorą dla Ciebie kilka najlepszych propozycji.

Klikając, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych za pomocą telefonu, sms oraz e-mail, wysyłanych przez firmę Adclick Lda (będącej właścicielem portalu mojportalfinansowy.pl) oraz Partnerów.

DALEJ

Tani kredyt gotówkowy przez internet

Złóż wniosek o tani kredyt gotówkowy online

Obecnie tani kredyt gotówkowy możemy także otrzymać przez internet. Jakie są korzyści ze składania wniosku kredytowego drogą elektroniczną?

Kredyt gotówkowy online

Poszukując dodatkowego zastrzyku gotówki, możemy skorzystać z jednej z opcji kredytu gotówkowego. W dobie internetu sprawa staje się łatwiejsza, gdyż nawet bez wychodzenia z domu możemy otrzymać tani kredyt gotówkowy.

Coraz łatwiejsze staje się porównywanie ofert bankowych, gdyż w internecie na wielu portalach możemy sprawdzić ranking lokat, kredytów czy innych produktów bankowych. Ponadto obecnie w wielu bankach możemy także złożyć wniosek kredytowy drogą elektroniczną i już w kilkanaście nawet minut możesz mieć środki pieniężne na koncie. W wielu bankach na stronie internetowej znajdziemy wniosek kredytowy online do wypełnienia. Będziemy musieli podać pewne dane do wniosku kredytowego, np:

  • dane dotyczące produktu - wnioskowana kwota, liczba rat, cel kredytu,
  • dane osobowe wnioskodawcy,
  • dane adresowe,
  • informacje dotyczące naszych dochodów i ich pochodzenia,
  • inne zobowiązania i nasz majątek.
 

Gdzie po kredyt przez internet?

Nie wszystkie jednak banki będą miały możliwość otrzymania kredytu, posługując się drogą elektroniczną. Tani kredyt gotówkowy online możemy otrzymać w takich bankach jak: Meritum Bank, bank BPH, mbank czy Multibank. Niewątpliwą korzyścią kredytu online jest nie tylko brak zbędnych formalności oraz szybkość i wygoda, ale także niższe oprocentowanie kredytu niż w normalnej ofercie w oddziale.

Obecnie szczególnie korzystny tani kredyt gotówkowy online możemy uzyskać w mBanku. Oprocentowanie kredytu będzie wynosiło nieco ponad 11% przykładowo dla kwoty 5000 złotych na 12 miesięcy. mBank oferuje swoim klientom kredyt gotówkowy przez internet do 150 tysięcy złotych na dowolny cel ze spłat nawet do 7 lat.

Więcej o kredytach:
Tani kredyt gotówkowy - krok po kroku »
BIG a kredyt gotówkowy »
Czy opłaca się wcześniej spłacić kredyt gotówkowy? »