Tanie prezenty last minute

W dzisiejszych czasach często pozostawiamy świąteczne sprawy na ostatni dzień. Jakie tanie prezenty last minute mogą okazać się trafionym pomysłem dla znajomych i rodziny?

Tanie prezenty last minute
Co zrobić gdy brakuje nam czasu?

Chociaż większość z nas co roku obiecuje sobie, że prezenty na kolejne Boże Narodzenie przygotuje z dużym wyprzedzeniem, by wszystko dokładnie zaplanować, nie przepłacić i wręczyć bliskim podarunki, które sprawią im radość, niewielu udaje się wytrwać w świątecznym postanowieniu. Pochłonięci pracą i wiecznie zabiegani tuż przed Wigilią zdajemy sobie sprawę, że nie mamy jeszcze prezentów dla rodziny i przyjaciół. Jakie tanie prezenty last minute mogą okazać się trafionym pomysłem?

 

Tanie prezenty z sercem – zrób to sam!

 

Internetowe zakupy na ostatnią chwilę często nie wchodzą już w grę, ponieważ przesyłka z dużą dozą prawdopodobieństwa nie dotrze na miejsce na czas. W sklepach stacjonarnych za wybrany przedmiot możemy natomiast zapłacić nawet o kilkadziesiąt procent więcej niż przy okazji zakupów online. 

 

Warto więc pomyśleć o wykonaniu prezentu własnoręcznie

 

  • Wystarczy kolorowy papier, wstążki, flamastry i wyobraźnia, by przygotować piękną kartkę świąteczną z dedykacją. 
  • Można upiec pyszne pierniki lub ciasteczka z dodatkiem cynamonu lub marcepanu i zapakować je w własnoręcznie przygotowane pudełko. 
  • Zwykły zeszyt może zamienić się w stylowy notatnik, jeśli sami ozdobimy okładkę i wypiszemy świąteczne życzenia na pierwszej stronie. 
  • Każdy kubek można przemienić za pomocą specjalnych farbek w oryginalny, spersonalizowany podarunek.

 

Tanie prezenty z pomysłem – liczą się chęci!

 

Bliskich na pewno ucieszy oryginalne zdjęcie. Można na nim uwiecznić znajomych w pozycjach układających się w treść świątecznych życzeń albo wkomponować szczególnie lubiane przez kogoś zdjęcie w okładkę znanego magazynu. Do tego ramka i pomysłowy prezent gotowy. 

 

Wręczyć można również film przygotowany i nagrany specjalnie z myślą o obdarowywanej osobie, angażując do jego powstania znajomych czy odgrywając charakterystyczną scenkę, na której wspomnienie na twarzy pojawi się uśmiech

 

Przygotować można również kalendarz ze zdjęciami lub notes z ulubionymi cytatami czy fotografiami obdarowywanego.

 

Pamiętajmy, że o wartości prezentu nie świadczy jego cena, ale włożone w jego przygotowanie serce i dopasowanie do obdarowywanej osoby!

 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie