Pomysł na wakacje: Gdzie wyjechać na camping w Polsce?

Wakacje pod namiotem to możliwość naładowania baterii z dala od zgiełku miast. Jaki camping wybrać?

Pomysł na wakacje: Gdzie wyjechać na camping w Polsce?
Wakacje pod chmurką

Camping wraca do łask! Zmęczeni gwarem dużych miast i chaosem codziennych gonitw coraz częściej uciekamy na łono natury, by w spokoju cieszyć się bliskością tych, na których najbardziej nam zależy.

Nowoczesny camping to już nie brudne łazienki i kuchnie polowe. W Polsce powstaje coraz więcej dobrze wyposażonych ośrodków oferujących przyjeżdżającym nie tylko dostęp do wypożyczalni namiotów czy przyczep kempingowych, ale i siłownie, własne SPA, kafejki internetowe albo bezprzewodowe wi-fi, kuchnie pełne niezbędnego wyposażenia i zachęcające łazienki.
 

TOP 4: Dokąd wybrać się na camping w Polsce?

 

OSiR Człuchów

Podbydgoski ośrodek wypoczynkowy to zdaniem wielu jeden z najładniejszych polskich campingów.

Położony u podnóża krzyżackiego zamku nad jeziorem Rychnowskim, camping gwarantuje przyjeżdżającym miejsce na rozbicie namiotu na soczyście zielonej trawie z widokiem na jezioro. Okalające namiot drzewa zapewniają odrobinę cienia i prywatności.

W ośrodku znajdziemy nie tylko świetnie wyposażone i urządzone łazienki oraz kuchnie, ale również bary, amfiteatr ze sceną dla lubiących imprezy, a także boiska piłkarskie, hale sportowe i siłownie zlokalizowane w ośrodku sportowym. Okolice campingu to również świetne miejsce na wycieczki rowerowe czy sporty wodne.

► Strona internetowa: osir.czluchow.pl

 

Camping Leśny 51 – Łeba

Łeba to jedna z najczęściej odwiedzanych nadmorskich miejscowości, a Camping Leśny zlokalizowany jest niedaleko ulicy Łąkowej – głównej ulicy kurortu.

Ośrodek położony jest niecałe 350 metrów od morza, oferuje doskonałe warunki sanitarne, miejsca namiotowe w cieniu drzew zapewniających odwiedzającym prywatność, bary i sklepy, plac zabaw dla dzieci, dostęp do Internetu, pralnię, saunę, świetlicę i kuchnię turystyczną.

Podobnie jak OSiR Człuchów, Camping Leśny 51 został uznany za jeden z najlepszych w Polsce przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

► Strona internetowa: camping51.pl

 

Camping Baltic nr 78 – Kołobrzeg

Czynny od 15 kwietnia do 15 października, Camping Baltic nr 78 to świetne miejsce dla wszystkich chcących wypocząć blisko natury nie rezygnując z umilających życie rozwiązań technologicznych.

Zlokalizowany w nadmorskim parku zapewnia szybki dostęp do morza – piaszczysta plaża oddalona jest o niecałe 400 metrów od ośrodka. Camping gwarantuje swoim gościom bardzo dobre warunki sanitarne, dostęp do boiska do siatkówki, trampolin, stołów do tenisa stołowego, siłowni, baru, sklepu, placu zabaw dla dzieci, świetlicy, Internetu, pralni czy kuchni.

Na campingu można wynająć również miejsce w drewnianym domku.

► Strona internetowa: camping.kolobrzeg.pl

 

Camping Wiking – Dziwnówek

Camping w Dziwnówku zlokalizowany jest niemal bezpośrednio na piaszczystej nadbałtyckiej plaży – nielubiący długich spacerów nie będą więc narzekać na lokalizację.

Goście campingu mogą też szybko dostać się do pobliskiego Zalewu Kamieńskiego, którego wody uznawane są za nieporównanie czystsze od tych morskich. Blisko campingu znajduje się również stadnina koni oraz pole golfowe.

Camping Wiking jest miejscem strzeżonym przez całą dobę, zapewnia swoim przyjezdnym bardzo dobre warunki sanitarne, zejście na plażę, którego użyć mogą wyłącznie goście, boiska do koszykówki i siatkówki, bar, kryty basen, kuchnię, bezprzewodowy Internet.

► Strona internetowa: campingwiking.pl

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie