W którym banku dostaniemy najlepsze konto osobiste?

W dobie sporej konkurencji nie będzie łatwo dokonać wyboru najlepszej instytucji finansowej. Zobaczmy zatem, gdzie otrzymamy najlepsze konto osobiste!

W którym banku dostaniemy najlepsze konto osobiste?
Konto osobiste? Może warto zmienić na lepsze?

W ofercie banków możemy znaleźć wiele kont bankowych. Podzielone są one na kilka grup, wśród których możemy wyróżnić rachunki dla młodzieży, konta studenckie, oszczędzające i inne. 

 

Najlepsze konto osobiste dla pracujących

 

Aby porównać i wybrać najlepsze konto osobiste, powinniśmy skupić się na jednej grupie. W tym artykule odniesiemy się do standardowego konta bankowego dla pracujących. Wybierając najlepsze konto osobiste powinniśmy zwrócić uwagę na:

 

  • koszt za prowadzenie rachunku
  • płatności za przelewy internetowe
  • dostęp do bankomatów i płatności za wybranie gotówki z innych bankomatów
  • opłaty za przelewy internetowe
  • oprocentowanie na koncie oszczędnościowym
  • darmowa linia kredytowa
  • dodatkowe rabaty i programy


Porównanie kont osobistych

 

Po porównaniu różnych ofert na rynku, dokonaliśmy wyboru dwóch najlepszych rachunków. Najlepsze konto osobiste znajdziemy w Millennium Banku. Dobre Konto posiada wiele zalet, takie jak między innymi brak opłat za prowadzenie rachunku, bezpłatną kartę dołączoną do konta, czy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Aby klient otrzymał wszystkie te korzyści musi miesięcznie otrzymywać na konto wpłaty o minimalnej wartości 1000 złotych. Ponadto w ramach konta bank oferuje całkowicie darmowe krajowe przelewy internetowe do wszystkich banków, a także wiele dodatkowych produktów, takich jak moneyback.

 

Drugie najlepsze konto osobiste otrzymamy w ING Banku. Konto z Lwem to przede wszystkim darmowe przelewy internetowe na wszystkie konta w Polsce, a także bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Za prowadzenie konta bank nie pobierze ani złotówki. Ponadto bank zaoferuje klientowi ofertę Cashback. Obecnie bank posiada promocję w postaci darmowego doładowania telefonu do 50 złotych w przypadku otwarcia konta przez internet.

 

Czytaj więcej:

Który bank posiada w swojej ofercie najlepsze konto osobiste? »

Konto osobiste dla licealisty »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie