6 pomysłów na romantyczny prezent dla wybrednych

Pomysł na romantyczny prezent dla ukochanych to podstawa walentynkowego sukcesu. Jak zadowolić nawet najbardziej wybrednych obdarowywanych?

6 pomysłów na romantyczny prezent dla wybrednych
Co podarować naszej drugiej połówce?

Zbliżające się Walentynki są wspaniałą okazją, by okazać ukochanym jeszcze więcej miłości i czułości. Drobne upominki i romantyczne prezenty wpisały się niejako w tradycję obchodzenia Dnia Zakochanych, nie wszystkich zadowoli jednak mało oryginalny bukiet czerwonych róż czy zaproszenie do kina. Pomysł na prezent dla wybrednych obdarowywanych to podstawa udanych Walentynek. Co podarować ukochanym?

Walentynkowy prezent dla każdego

 

W pakiecie

Nie każdego zadowalają najprostsze romantyczne rozwiązania. Udany pomysł na prezent dla wybrednych pozwoli jednak „załatwić sprawę” na dłużej. Jeśli w tym roku podarujemy ukochanej bransoletkę z dowolnie wybraną zawieszką, na następne okazje (lub zupełnie bez okazji) będziemy mogli podarować jej kolejne romantyczne charmsy dopasowane do jej stylu i upodobań. Podobnie postąpić można z odtwarzaczem DVD, dokupując ulubione filmy obdarowywanego czy z albumem kolekcjonerskich kart, którego zapełnienie będzie wymagało kolejnych drobnych upominków.
 

Na dłużej

Jeśli chcemy, by podarunek cieszył ukochaną osobę nieco dłużej, możemy postawić na prenumeratę interesującego ją wydawnictwa. Sprawdzą się pudełka kosmetyków niespodzianek, które co miesiąc docierać będą do adresata z nową, zaskakującą zawartością.
 

Od serca

Własnoręcznie przygotowany prezent powinien zadowolić najbardziej wybrednych. Wkład pracy i dopasowanie upominku do upodobań ukochanych osób mogą okazać się przepisem na sukces. Własnoręcznie przygotowane ciasto truskawkowe z owocami ułożonym w kształcie serca, tost z przypominającym kształtem serce dodatkiem, ozdobiona kartka z wymyślonym wierszykiem czy wykonane z orgiami ozdoby z pewnością ucieszą obdarowywanych.
 

Z wyprzedzeniem

Wcześniejsze planowanie może pomóc w uchwyceniu doskonałej okazji zakupu biletu do teatru na romantyczną sztukę. Romeo i Julia w wersji baletowej, romantyczna opera Ryszarda Wagnera lub nowoczesne przedstawienie różnych obliczy miłości w XXI wieku zadowolą miłośników sztuki pragnących teatralnych wzruszeń i uniesień.
 

Wyjazd niespodzianka

W Walentynki zaskoczyć możemy ukochanych porannym telefonem nawołującym do pospiesznego pakowania walizek i stawienia się na lotnisku o wyznaczonej porze. Pomysł na romantyczny wyjazd wymaga co prawda wcześniejszego planowania, gwarantuje jednak sporo zabawy i radości wszystkim miłośnikom niespodzianek i wymykających się rutynie zdarzeń.
 

W prostocie siła

Pomysł na walentynkowy prezent nie musi być wcale niezwykle wyszukany, by ucieszyć obdarowywanego. Wprowadzić odświętny romantyczny nastrój pozwolą drobne gesty dnia codziennego: przygotowanie śniadania lub wonnej kąpieli dla ukochanych, zaparzanie aromatycznej kawy, zaproszenie na spacer po ulubionych zakątkach miasta, grzane wino, zestaw przygotowanych wcześniej zagadek mających doprowadzić do miejsca ukrycia upominku, czekające na stole kwiaty, miłosne wyznanie wypisane szminką  na lustrze w łazience czy pełne uczucia wiadomości wymieniane w ciągu dnia.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie