Wirtualna karta kredytowa - jak działa?

Wirtualna karta kredytowa właśnie do tego służy - to najlepszy sposób na bezpieczne płatności w Internecie. Jeśli zakupy internetowe nie są Ci obce, warto poznać możliwości wirtualnej karty.

Wirtualna karta kredytowa - jak działa?
Elektroniczna portmonetka, czyli wirtualna karta kredytowa

Coraz więcej transakcji odbywa się drogą internetową. Zakupy, opłacenie rachunków, doładowania telefonu komórkowego i wiele innych. Dlatego też coraz więcej banków posiada w ofercie wirtualną kartę kredytową, która jest przeznaczona do płatności w Internecie.

 

Po co mi wirtualna karta kredytowa?

 

Poniżej przedstawiamy jej zalety:

  • wirtualna karta kredytowa jest łatwo dostępna, nie potrzeba żadnej umowy z bankiem i nie należy także spełniać warunków, jakie się stawia przy ubieganiu się o kartę kredytową, dzieje się tak dlatego, że pieniądze, które znajdują się na naszej wirtualnej karcie kredytowej, są środkami, które sami tam wpłacamy,
  • można ją doładowywać bez żadnych limitów,
  • pieniądze są dostępne zaraz po doładowaniu,
  • dostęp do Internetu, gwarantuje także stały wgląd do środków na wirtualnej karcie
  • wirtualna karta kredytowa jak sama nazwa wskazuje posiada wirtualny charakter,  coraz więcej osób jest w posiadaniu coraz większej liczby "plastikowych" kart, dlatego też w przypadku wirtualnej karty nie martwimy się  jej zgubienie czy też o jej kradzież,
  • coraz więcej internetowych sklepów oferuje bardzo atrakcyjne rabaty, jeżeli zdecydujemy się na korzystanie z wirtualnej karty kredytowej.

 

Wirtualna karta kredytowa jest przeznaczona wyłącznie do płatności w Internecie. Nie ma możliwości wykorzystania tej karty winnych okolicznościach. Wirtualna karta kredytowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jest bezpieczna i daje nam możliwość posiadania większej przestrzeni w naszym portfelu.

 

Więcej informacji o płatnościach bezgotówkowych:

Darmowa karta kredytowa - czy to możliwe? »

Najlepsza karta kredytowa - jak wybrać? »

Zgubiona karta kredytowa - co robić? »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie