Wybierz najlepszy kredyt firmowy

Kredyt firmowy możemy otrzymać w wielu instytucjach finansowych, warto jednak poznać najlepsze oferty kredytowe w tym miesiącu.

Wybierz najlepszy kredyt firmowy
W którym banku dostaniemy najlepszy kredyt firmowy?

Obecnie firmy poszukują kredytów na finansowanie bieżącej działalności, inwestycyjnych czy hipotecznych. W zależności od celu kredytu, firma będzie mogła zwrócić się do banku po odpowiednią pomoc finansową. Z miesiąca na miesiąc oferty banków ulegają zmianie, tak więc rozważając różne kredyty powinniśmy przeglądać najświeższe informacje i upewnić się, czy dana oferta jest nadal aktualna. Dla różnych typów kredytów banki będą miały różne oferty.

 

Kredyt firmowy inwestycyjny

 

Bardzo często przedsiębiorstwa poszukują kredytów na nowe inwestycje. Obecnie najlepszy kredyt firmowy na nowe inwestycje dostaniemy w banku BNP Paribas, PKO BP oraz w Idea Banku.

W Banku BNP Paribas przedsiębiorca może otrzymać ofertę kredytową z marżą 1,2% oraz prowizją 0,50%, a ponadto kredyt firmowy dostępny będzie w dwóch walutach: złotym oraz euro. Bank będzie wymagał prowadzenia działalności przez minimum 12 miesięcy. 

W Banku PKO BP przedsiębiorca może liczyć na kredyt o marży 2,4 % oraz prowizji 1,5%. Korzyścią jest brak minimalnego okresu prowadzenia firmy, a ponadto kredyt dostępny jest w czterech walutach: PLN, EUR, USD, CHF.

Idea Bank zaproponuje klientowi kredyt inwestycyjny z negocjowaną marżą i prowizja 0%.

 

Kredyt firmowy hipoteczny

 

Najlepsze oferty firmowych kredytów hipotecznych otrzymamy obecnie w bankach: Millennium, mBanku oraz Getin Banku. W mBanku mamy szansę na kredyt firmowy maksymalnie do 4 mln złotych, a w Millenium Banku do 70% wartości nieruchomości z minimalną kwotą 50 tysięcy złotych. W Getin Banku i mBanku możemy otrzymać kredyt nawet na 20 lat. Ponadto w mBanku kredyt firmowy będzie dostępny w czterech walutach: PLN, EUR, USD oraz CHF.

 

Kredyt firmowy obrotowy

 

Przedsiębiorstwa mogą liczyć także na kredyt firmowy obrotowy, który mogą przeznaczyć na bieżące wydatki. Takie rozwiązanie zostało przygotowane z myślą o przedsiębiorcach, które posiadają konto dal firm i mają obawy przed chwilową  utratą płynności finansowej. Kredyt obrotowy dla firm może pomóc w opłacie rachunków czy kontrahentów.

 

Banki posiadają w ofercie liczne oferty kredytowe. Jeśli przedsiębiorca rozgląda się za dodatkowym dofinansowaniem, powinien przede wszystkim ustalić cel przeznaczenia pieniędzy. Następnie warto zapoznać się z dostępnymi rozwiązaniami i wybrać najlepiej dopasowane do potrzeb swojego przedsiębiorstwa.

 

Więcej o firmowych finansach:

Jak wybrać dobry kredyt dla firm dla Twojego przedsiębiorstwa? »

Zagrożona płynność finansowa firmy - co zrobić? »

Kredyt obrotowy dla firm - na co zwrócić uwagę? »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie