Aplikacja mRolnik na pomoc rolnikom

Mobilni rolicy? Dlaczego nie! To właśnie za szukających nowoczesnych rozwiązań osób stworzona została aplikacja mRolnik.

Aplikacja mRolnik na pomoc rolnikom
Mobilność przydaje się w każdej branży

Chęć usprawnienia zarządzania gospodarstwem rolnym połączona z możliwością zarobkowania na innowacyjnym pomyśle przyczyniły się do powstania aplikacji mRolnik.

Jej twórcy zapewniają, że może ona przyczynić się do wzrostu ekonomicznej wydajności rolniczego biznesu o nawet kilkanaście procent.

Aplikacja mRolnik ma pomóc skupionym na planowaniu upraw i hodowli rolnikom w sprawnym nadzorowaniu logistycznej, księgowej czy finansowej części biznesu, dostarczając nowinek z zakresu technologii i ekonomii. Twórcy aplikacji nawiązali współpracę z doradcami rolnymi, do których właściciele gospodarstw kierują pytania i wątpliwości związane z prowadzoną działalnością.

Aplikacja ma usprawnić kontakt doradcy z rolnikiem, pomóc w znalezieniu odpowiedzi w budzącej wątpliwości kwestii i wspierać rozwój innowacyjnego i ekologicznego rolnictwa.

Platforma ma już niedługo pomagać rolnikom w dokonywaniu grupowych, tańszych zakupów niezbędnych materiałów, sprzedawać e-usługi doradcze oraz dostęp do systemu zarządzania relacjami z klientami. Współpracująca obecnie z 2,5 tysiącami użytkowników firma stawia na dalszy rozwój w zakresie doradczej pomocy rolnikom.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie