Goodyear w trosce o bezpieczeństwo młodych kierowców

Kampania Goodyear i warszawskiego WORD ma zwiększyć bezpieczeństwo na polskich drogach poprzed edukację młodych kierowców. 

Goodyear w trosce o bezpieczeństwo młodych kierowców
Goodyear wspiera bezpieczeństwo na drogach

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego rozpoczął właśnie akcję mającą zwiększyć świadomość młodych kierowców i uczulić ich na bezpieczne postępowanie na drodze.

Przedstawiciele WORD wraz z reprezentującymi wspierającą projekt grupę Goodyear analitykami opracowali broszurę informacyjną, którą otrzyma każdy pomyślnie zdający egzamin na prawo jazdy. Zadaniem kampanii jest nie tylko wypracowanie w kierowcach bezpiecznych nawyków, ale również przekazanie w przystępny i zrozumiały sposób informacji o udzielaniu poszkodowanym pierwszej pomocy czy przygotowaniu auta do drogi.

Pomysłodawca akcji Goodyear od dawna angażuje się w kampanie mające zwiększyć poziom bezpieczeństwa na polskich drogach. Tym razem przygotował dla wszystkich młodych kierowców również gadżety i konkurs, w którym główną nagrodą jest komplet opon firmy. Honorowy patronat nad prowadzoną przez warszawski WORD akcją dla młodych kierowców objęła Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.