Odwiedź CareerEXPO w Warszawie

CareerEXPO w Warszawie to dla osób poszukujących pracy okazja do zdobycia wiedzy oraz spotkania potencjalnych pracodawców. Zapraszamy!

Odwiedź CareerEXPO w Warszawie
Szukasz pracy? Nie przegap targów pracy CareerEXPO

CareerEXPO to szansa dla wszystkich, którzy poszukują pracy. Ostatnia edycja w tym roku odbędzie się w dniu 28 kwietnia w Warszawie.

W 2015 roku zorganizowanych już zostało 6 wiosennych targów pracy w największych miastach w Polsce: Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Gdańsku. W trakcie tegorocznych wydarzeń, kandydaci mieli okazję na spotkanie z 350 pracodawcami, umówienie się na jedną z ponad 450 rozmów kwalifikacyjnych każdego dnia, uzyskanie porad o poprawie swojego CV czy udział w jednym ze szkoleń i wykładów, zorganizowanych przez wykwalifikowanych i doświadczonych prelegentów. 

Ostatnią szansę na zdobycie nowego doświadczenia wszyscy zainteresowani mają w Warszawie w Hali Torwar. W mazowieckim CareerEXPO będzie można spotkać przedstawicieli 260 pracodawców, takich jak Nokia, IBM, Lidl, Adecco, Amazon, Capgemini Polska, Ceneo, LG czy instytucji finansowych, działających na polskim rynku.

Dodatkowo, można wziąć udział we wspomnianych wykładach czy szkoleniach, przygotowanych przez Golden Speech oraz Aegon, na których specjaliści przybliżą skuteczne metody poszukiwania pracy czy przejścia przez proces rekrutacyjny. 

Wszyscy zainteresowani odwiedzeniem CareerEXPO mogą zarejestrować się bezpłatnie na stronie internetowej wydarzenia.

Sprawdź najświeższe oferty pracy w Warszawie »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie