Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

Czy każdy może wnioskować o kredyt przez internet?

Kredyt przez internet jest niewątpliwie wygodnym sposobem pozyskania gotówki. Przekonajmy się jednak czy jest przeznaczony dla każdego.

Czy każdy może wnioskować o kredyt przez internet?
Łatwy kredyt online

Poszukując oferty kredytowej często dokonujemy ich porównania przez internet. Jest to szczególnie przyjazna forma, dzięki której spokojnie możemy zapoznać się z produktami poszczególnych banków. Gdy nasza historia kredytowa nie jest najlepsza lub gdy nie posiadamy stałego źródła dochodów, najlepszą formą pozyskania pieniędzy będzie pożyczka gotówkowa bez BIK przez internet. Oczywiście jest ona skierowana także do osób posiadających dobrą historię kredytową, lecz niewątpliwie jest to jedna z najdroższych form otrzymania zastrzyku finansowego.

 

Wiele banków oferuje kredyt przez internet dla obecnych klientów, czyli takich którzy prowadzą rachunek w danym banku. Stali klienci mają dostęp do promocji tego typu, lecz są takie banki, w których kredyt przez internet jest przeznaczony nie tylko dla stałych klientów, np. mBank. Starając się o tego typu szybki kredyt, powinniśmy sprawdzić ofertę naszego banku, gdyż będąc stałym klientem, możemy otrzymać preferencyjne warunki. W tym przypadku bank zna już poziom naszych wynagrodzeń, a więc procedura przyznania kredytu będzie szybsza.

 

Kredyt przez internet możemy znaleźć w ofercie wielu banków. mBank oferuje kredyt przez internet już w 15 minut, bez formalności, a umowę podpisujemy online. Ponadto promocją jest oprocentowanie, które maleje wraz ze wzrostem kwoty kredytu. Ważnym jest fakt, że oferta ta jest skierowana nie tylko dla klientów mBanku. Bank ten znalazł rozwiązanie dla wszystkich klientów, nowych i stałych, co wyróżnia ofertę mBanku spośród innych ofert. Gdy nie posiadamy konta w mBanku, dzięki specjalnej aplikacji, podczas składania wniosku o kredyt, bank sprawdzi historię naszego konta w innym banku. Za pomocą tych danych zostaje podjęta decyzja kredytowa i wszystko to bez wychodzenia z domu. Tego typu kredyt gotówkowy możemy otrzymać na kwotę nawet do 100 tys. złotych. Procedura ta jest bezpieczna, dlatego nie musimy się martwić, że nasze hasło lub inne dane z naszego banku będą przechowywane. 

 

Jeśli zależy nam na szybkim zastrzyku gotówki, powinniśmy skorzystać z kredytu poprzez internet. Najlepiej na początek sprawdzić ofertę naszego banku, szczególnie wtedy, kiedy pieniądze są nam potrzebne szybko, lub skorzystać z oferty banku internetowego, jakim jest mBank. Oczywiście kredyt przez internet skierowany jest do wszystkich. Gdy nie zależy nam na czasie, możemy złożyć wniosek w dowolnym banku, który następnie zbada naszą historię kredytową i zadecyduje o przyznaniu kredytu.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie