Darmowy rok nauki na SWPS

Uczestnicy konkursu "Mistrzowski Start" mają szanse na podjęcie darmowej nauki na jednym z wydziałów niepublicznej SWPS.

Darmowy rok nauki na SWPS
Chcesz studiować za darmo?

W odbywającym się co roku konkursie „Mistrzowski Start” organizowanym przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, maturzyści wygrać mogą rok darmowych studiów na jednym z wydziałów uczelni w Sopocie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu lub Katowicach.

Wśród objętych akcją kierunków wyróżnić można m.in. neurokognitywistykę, psychologię kliniczną czy filologie angielską, szwedzką lub iberyjską. Konkurs kierowany jest do maturzystów, którzy przekroczyli próg co najmniej 300 punktów z matury pisemnej zdawanej z trzech przedmiotów i aplikowali na wybrany kierunek na SWPS.

Darmowy rok nauki na określonym kierunku studiów pozwala zdecydować, czy obrana droga jest tą właściwą i przynosi nam satysfakcję – uważają organizatorzy akcji pragnący zachęcić do studiowania na SWPS. Gdyby okazało się, że wybrany kierunek studiów nie spełnia oczekiwań młodych ludzi, mogą oni zrezygnować z dalszej nauki, nie ponosząc kosztów kształcenia przez cały pierwszy rok.

SWPS oferuje możliwość przedłużenia darmowego okresu studiowana na kolejne lata, o ile studencie uzyskają odpowiednio wysoką średnią ocen.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie