Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

Dekalog kredytobiorcy

Potrzebujesz porady kredytowej? Skorzystaj z pomocy specjalistów. Kredytobiorcy mogą liczyć na informacyjne wsparcie ze strony Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Dekalog kredytobiorcy
Jak podnieść świadomość kredytową Polaków?
  • umowa kredytowa
  • zdolność kredytowa

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w porozumieniu z instytucjami doradztwa kredytowego, organizacjami windykacji zadłużeń oraz wybranym bankami zaangażowała się w uruchomienie kampanii społecznej adresowanej do ludzi w wieku 20-40 lat mającej na celu 

 

propagowanie świadomego i odpowiedzialnego zadłużania się młodego kredytobiorcy. 

 

Akcję Kredytobranie 2.0 – Dobre Praktyki Konsumenta sprowadzono do sformułowania 10 zasad, takich jak: 

 

  • konieczność weryfikacji własnej zdolności do spłaty kredytu,
  • nieuleganie zachciankom bez dogłębnego przemyślenia swojej sytuacji finansowej,
  • dokładne zapoznanie się z umowami kredytowymi,
  • planowanie przyszłych wydatków kredytobiorcy czy
  • uwzględnianie realnie osiąganych dochodów.

 

Promowanie bezpiecznych praktyk kredytowych ma pomóc nie tylko klientom banków, ale również stać się swoistym ostrzeżeniem dla wszystkich instytucji zajmujących się pożyczaniem pieniędzy, by w swoich praktykach nie wysuwały się poza granice uczciwości i przyzwoitości

 

Organizatorzy akcji chcą zwiększyć finansową świadomość Polaków, którzy, jak sami przyznają, wiedzę na temat zjawisk ekonomicznych mają niewielką. Polska jako jeden z niewielu europejskich krajów nie posiada wspieranego przez rząd programu obywatelskiej edukacji finansowej. Kredytobiorcy coraz częściej mają też problemy z systematycznym regulowaniem swoich długów. 

 

Więcej o finansowym bezpieczeństwie:

Jak bezpiecznie wziąć kredyt gotówkowy czy pożyczkę? »

Jak bezpiecznie korzystać z karty płatniczej? »

 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie