30 euro za godzinę dla fachowców w Szwajcarii

Zatrudnieni w Szwajcarii i Norwegii fachowcy mogą liczyć na wynagordzenie, o którym pracujący w innych europejskich krajach mogą jedynie pomarzyć. 

30 euro za godzinę dla fachowców w Szwajcarii
Praca za granicą coraz bardziej opłacalna dla Polaków

Polscy fachowcy szukający szans na lepsze zatrudnienie za granicą, powinni szczególnie uważnie przyjrzeć się ofertom pracy ze Szwajcarii i Norwegii. 

Mogą tam liczyć nie tylko na nieporównywalnie wysokie wynagrodzenie, ale również komfortowe warunki zatrudnienia. Stawki pracujących w Szwajcarii Polaków to nawet 30 euro za godzinę, a szczególnym zainteresowaniem pracodawców cieszą się osoby związane z branżą budowlaną, przede wszystkim murarze, tynkarze czy dekarze, ale również elektrycy lub monterzy instalacji grzewczych. 

Zatrudnienia w Szwajcarii najłatwiej szukać przez polskie agencje pracy, z którymi chętnie kontaktują się zagraniczne firmy poszukujące fachowców z naszego kraju. 

Na wysokie stawki godzinowe i pomoc w znalezieniu zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy mogą liczyć też Polacy zatrudnieni w Norwegii. W kraju fiordów największym powodzeniem cieszą się przedstawiciele zawodów budowlanych i metalurgicznych, elektromechanicy i stoczniowcy. W przypadku obu krajów niezbędną jest również znajomość języka obcego, głównie angielskiego, na poziomie komunikatywnym. 

Sprawdź oferty pracy w Szwajcarii »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie