Fundusz Mieszkań na Wynajem alternatywą dla kredytu hipotecznego

Fundusz Mieszkań na Wynajem zachęca Polaków do skorzystania z alternatywy dla kredytu hipotecznego i wynajmu mieszkania w ramach inicjatywy Banku Gospodarstwa Krajowego. 

Fundusz Mieszkań na Wynajem alternatywą dla kredytu hipotecznego
Wynajmij, nie kupuj?

Według najnowszych badań wzrasta popularność Funduszu Mieszkań na Wynajem– podlegającego Bankowi Gospodarstwa Krajowego programu oferującego usługi najmu okazjonalnego. Z założenia fundusz ma pełnić rolę ciekawej alternatywy dla osób starających się o kredyt hipoteczny, którego spłata, szczególnie dla młodych osób na dorobku, jest znaczącym obciążeniem domowego budżetu. 

Fundusz Mieszkań na Wynajem przedkłada zainteresowanym ofertę konkurencyjnych zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym mieszkań w największych polskich miastach. W marcu pierwsi mieszkańcy wprowadzić się będą mogli do objętęgo inicjatywą budynku zlokalizowanego na ulicy Saperskiej w Poznaniu - na różnych etapach realizacji znajdują się też podlegające funduszowi mieszkania w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Karkowie i Wrocławiu

Opierający działanie na bazie ustawy o funduszach inwestycyjnych program zachęca zainteresowanych do odwiedzenia strony www.jakusiebie.pl, gdzie zgłosić można chęć uczestnictwa w projekcie

Fundusz umówi zainteresowanych na oglądanie mieszkania po wstępnej weryfikacji, czy spełniają oni warunki konieczne do podpisania umowy i posiadają odpowiednią zdolność finansową do terminowego opłacania czynszu.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie