Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

Barclays da klientom możliwość głosowego sterowania transakcjami bankowymi

Barclays skupia się na opracowaniu technologii pozwalającej na głosowe wydawanie urządzeniom przenośnym poleceń dotyczących ich finansów. 

Barclays da klientom możliwość głosowego sterowania transakcjami bankowymi
Nowość na rynku finansowym?

Światowej sławy firma świadcząca usługi bankowe i finansowe o międzynarodowym zasięgu, Barclays, zapowiada opracowanie technologii umożliwiającej swoim klientom przeprowadzanie transakcji za pomocą urządzeń przenośnych bez konieczności ich dotykania.

Technologia miałaby się opierać na wydawaniu urządzeniom mobilnym poleceń i zasięganiu u nich głosowych informacji. Za inspirację posłużyło przedstawicielom Barclays Amazon Echo, małe przenośne urządzenie pozwalające za pomocą komend głosowych sterować odgrywaniem muzyki czy sprawdzaniem bieżących prognoz pogody.

Bankowy system oparty na działaniu sztucznej inteligencji miałby też przypominać osobistego asystenta iPhonów Apple – Siri, pozwalającego jej użytkownikom uzyskiwać odpowiedzi na zadane pytania. Specjaliści z Barclays nie określili jeszcze, czy ich pomysł na bankowość głosową miałby przyjąć formę aplikacji kompatybilnej z większością popularnych systemów, czy raczej byłoby to niezależne urządzenie mobilne. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Bankowość mobilna: co dają klientom aplikacje polskich banków? »
Najlepsze aplikacje mobilne do zarządzania budżetem domowym »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie