Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

Google ostrzega przed hakerami

Google informuje, że codziennie 9 na milion kont pocztowych Gmail pada ofiarą ataku hakerskiego. Pamiętajcie, bezpieczeństwo w internecie to poważna kwestia.

Google ostrzega przed hakerami
Hakerzy wyłudzają dane do rachunków bankowych
  • Gmail
  • ataki hakerskie

Wraz z rozwojem Internetu i coraz szerszej oferty wirtualnych usług, również bankowych, wzrasta troska o bezpieczeństwo użytkowników w sieci

 

Pomimo wielu ostrzeżeń ze strony dostawców usług online i wciąż doskonalszych sposobów ochrony danych przed atakiem z zewnątrz, najnowsze badania przeprowadzone przez Google pokazują, że ofiarą ataku hakerów lub złośliwych aplikacji wymuszających dostęp do poufnych danych pada wciąż 9 na milion kont poczty Gmail dziennie. 

 

W opublikowanym właśnie raporcie Google zauważa, że szczególnie narażeni na włamanie są użytkownicy, których wirtualni znajomi doświadczyli hakerskiego ataku na swoje konto. Jedną z najpopularniejszych form wyłudzania danych jest bowiem wysłanie oficjalnie i wiarygodnie wyglądającej wiadomości email z niewzbudzającego podejrzeń źródła z prośbą o logowanie. W ten sposób hakerzy, a tych, według wskazań Google, najwięcej atakuje z Chin oraz Wybrzeża Kości Słoniowej, uzyskują dostęp do naszych danych bankowych, a często do samego konta online. 

 

Pamiętajmy, by w sieci zachować szczególną ostrożność, szczególnie jeśli których z naszych znajomych stał się ofiarą wirtualnego ataku. 

 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie