Idea Hub rozwija kreatywność przedsiębiorców

Nowe miejsce coworkingowe i networkingowe w Warszawie. IdeaHub zaprasza przedsiębiorców do swojej nowoczesnej przestrzeni do pracy, rozmów i spotkań.

Idea Hub rozwija kreatywność przedsiębiorców
Nowa przestrzeć wspomagająca przedsiębiorców w kwestiach nie tylko bankowych

Idea Bank stworzył nowoczesny ośrodek, którego celem jest spełnienie potrzeb przedsiębiorców i wspomaganie ich kreatywnego myślenia. IdeaHub to placówka, w której biznesmeni z małych i średnich przedsiębiorstw mają szansę znaleźć wyposażenie i rozwiązania, wspomagające ich firmę.

IdeaHub został stworzony z myślą o rozwijających się przedsiębiorstwach, które często nie dysponują własnym biurem, gdzie mogliby swobodnie prowadzić swoje działania, organizować spotkania biznesowe czy porozmawiać z innymi, wymieniając się doświadczeniami. 

Nowoczesna placówka bankowa dla firm oddaje do dyspozycji przedsiębiorcom:

  • stały dostęp do internetu bezprzewodowego oraz urządzenia biurowe,
  • darmową salę konferencyjną nawet na 3 godzinny dziennie,
  • przyjemną przestrzeń do pracy co-workingowej z dostępem do wiadomości, prasy i literatury biznesowej, 
  • darmową kawę dla przedsiębiorcy i jego klientów,
  • porady i wsparcie od doświadczonego zespołu Idea Banku.

Każde z dodatkowych pomieszczeń, przeznaczonych głównie do spotkań z doradcą, wyposażone jest również w sprzęt multimedialny, który ułatwia swobodną rozmowę oraz przeprowadzanie burzy mózgów.

IdeaHub znajduje się w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej i zaprasza swoich klientów od poniedziałku do piątku. Aby swobodnie korzystać z przestrzeni, należy dokonać telefonicznej lub mailowej rezerwacji.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie