Kariera w Atos

Atos to międzynarodowa organizacja, która obecna jest w czterech regionach Polski. Jeżeli uważasz, że kariera w branży IT to atrakcyjna opcja, nie zwlekaj z aplikacją.

Kariera w Atos
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

Atos jest jedną z najlepszych firm na rynku IT. Kompleksowo prowadzi nowoczesne i innowacyjne projekty informatyczne w Polsce i na świecie. Atos Polska poprzez swoje 7 technologicznych Centrów Kompetencji i Dostarczania buduje rozwiązania informatyczne obejmujące szeroką gamę obszarów dziedzinowych.

Jak wygląda rekrutacja?

Rekrutacja w Atos Polska składa się z 4 głównych etapów. Cały proces trwa kilka tygodni. Po zakończeniu każdego etapu kandydat otrzymuje informacje o jego wyniku i instrukcje dalszego postępowania.

Etap 1 Wysłanie aplikacji

Wszystkie aktualne rekrutacje znajdziesz tutaj.

W przypadku braku oferty, która Cię interesuje - wyślij swoją aplikację na adres mailowy kariera@atos.net – rekruterzy zapewniają na swojej stronie, że czytają każde CV i list motywacyjny. Najważniejsze jest CV, ale jeśli chcesz napisać więcej o sobie, o swoich pasjach, pomysłach, o tym co Cię motywuje w pracy i które kierunki rozwoju Cię interesują, można napisać również list motywacyjny.

Etap 2 Testy kompetencyjne – w zależności od stanowiska, na które się aplikuje:

  • testy językowe określający poziom znajomości języka obcego, najczęściej języka angielskiego,
  • testy analityczne, sprawdzające m.in. umiejętność logicznego rozumowania,
  • testy sprawdzające wiedzę specjalistyczną,
  • testy psychologiczne pozwalające lepiej poznać mocne strony, potencjalne zachowania w miejscu pracy i predyspozycje w zależności od stanowiska.
 

Etap 3 Rozmowa kwalifikacyjna

 

Etap 4 Decyzja o zatrudnieniu

 

Dla studentów i absolwentów

Jeżeli jesteś studentem trzeciego, czwartego lub piątego roku, albo jesteś absolwentem, skończyłeś uczelnie i słowo „kariera” chciałbyś zmienić z teorii w praktykę, szukasz możliwości rozwoju siebie i swoich pasji, zgłoś się do programu praktyk Atos Polska i pracuj w prawdziwym projekcie. Zdobądź cenne doświadczenie pod okiem ekspertów i liderów zespołów przy projektach IT dla największych firm w Polsce. Zmierz się z ambitnymi wyzwaniami i przeżyj przygodę. Kariera bardzo często rodzi się właśnie w ten sposób.

Atos chwali się na swojej stronie, że ponad 70% praktykantów otrzymuje od firmy propozycję zatrudnienia.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie