Kariera w Avon

Avon to duże liczby: ponad sześć milionów konsultantów, ponad sto krajów na świecie. Kariera możliwa od zaraz – również w wersji pracy dorywczej.

Kariera w Avon
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

Kilka słów o Avon

Avon Cosmetics Polska to spółka, która powstała w Polsce w 1992 roku i opiera się na sprzedaży bezpośredniej. Na pewno nieraz widzieliście katalogi z produktami firmy, które dostarczają swoim klientom konsultanci.

Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Kariera czeka na tych, którzy marzą o pracy w działach Marketingu Lokalnego, Marketingu dla Europy Centralnej, Finansów Lokalnych, Finansów dla Europy Centralnej, a także w Dziale Personalnym, IT czy Dziale Obsługi Klienta.

Avon Operations Poland to fabryka, która jest jedną z największych w Europie. Została otwarta w 1997 roku w Garwolinie koło Warszawy. Produkuje się w niej około pół miliarda sztuk kosmetyków rocznie.

Centrum Usług Finansowych, czyli Avon EMEA Finance Service Centre powstało w 2005 roku i jego celem i głównym zadaniem jest obsługa procesów finansowych oraz księgowych w krajach europejskich. Kariera czeka na osoby, które mówią w języku angielskim oraz posiadają wykształcenie finansowe.
 

Kariera w Avon

Jeżeli jesteście zainteresowani podjęciem pracy stałej bądź dodatkowej, informacje znajdziecie na oficjalnej stronie firmy: www.avon.pl
 
Konkretne oferty natomiast znajdują się w dziale Kariera: kariera.avonpolska.pl
 
Jeżeli macie ochotę wysłać spontaniczną kandydaturę, CV wraz z listem motywacyjnym wysyłajcie na adres mailowy: rekrutacja@avon.com 

Proces rekrutacji składa się z czterech etapów: 1) ocena aplikacji, 2) spotkanie z działem HR, 3) spotkanie z menedżerem konkretnego działu, 4) informacja o przyjęciu do pracy.
 

Benefity dla pracowników Avon

Każda osoba, pracująca w jednym z ośrodków Avon może liczyć nie tylko na zniżki na produkty kosmetyczne, ale również między innymi na ubezpieczenie na życie, dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej czy kartę multisport.
 

Dla studentów i absolwentów

Program Stażowy w Avon Cosmetics Polska to roczna opcja dla osób, które rozpoczynają przygodę zawodową. Kariera może rozpocząć się w branży marketingu, sprzedaży, analiz czy obsługi klienta. Rekrutacja zazwyczaj trwa od maja każdego roku.

Program Praktyk Letnich w Avon Operations Polska to propozycja dla studentów. Ta trzymiesięczna praktyka rozpoczyna się w lipcu i zazwyczaj kończy się we wrześniu. Rekrutacja rozpoczyna się w marcu, miejcie zatem rękę na pulsie.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie