Kariera w banku Citi

Kariera w bankowości to bardzo dobry pomysł na życie. Citi w Polsce oferuje działalność w ramach Citi Handlowy oraz Citi Service Center Poland. Dowiedz się więcej!
 

Kariera w banku Citi
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

O Citi Handlowy

Citi Handlowy to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce. Oferuje szeroki wachlarz usług bankowych i obsługuje aktualnie ponad 7400 klientów korporacyjnych oraz ponad 770 000 klientów indywidualnych.

Citi Service Center Poland świadczy natomiast usługi podmiotom z grupy Citi na całym świecie. Jednostka, która mieści się w Warszawie obsługuje ponad 60 krajów z Europy, Azji, Afryki, USA oraz Australii. Mowa tu o obszarach AML, czyli  Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy, Investor Services, IT i innych.
 

Kariera w Citi

Jeżeli jesteście zainteresowani, polecamy składać swoje kandydatury na stronie www.karierawciti.pl, bądź wysłać swoje CV na adres kariera@citi.com.
 

Citi dla studentów

 

Program Ambasadorski

Przygotowany jest dla studentów od I do IV roku studiów. Macie możliwość reprezentowania Citi na uczelni, współpracować przez cały rok akademicki.

Program praktyk letnich

To opcja dla studentów od II do V roku studiów. Praktyki trwają 2,5 miesiąca i macie możliwość wzięcia udziału w różnych projektach z zakresu bankowości, finansów, IT, HR i innych. Praktyki są płatne.

Program Citigold Associate

Kariera może rozpocząć się, właśnie biorąc udział w tego typu praktykach. Składają się one z cyklu szkoleń i przygotowują do roli młodszego menedżera Citigold. Po ich zakończeniu, możecie często liczyć na umowę o pracę na pełen etat.
 

Benefity

Pracownikom Citi oferuje się program emerytalny, ubezpieczenia, różnego rodzaju produkty bankowe, prywatną opiekę medyczną, pakiety sportowe, a także świadczenia socjalne.
 

Rekrutacja

Dział Kariera, z którym polecamy się zapoznać na oficjalnej stronie firmy http://www.citi.com/poland/kariera/proces-rekrutacji.htm opisuje cały proces rekrutacji.

Przygotujcie się na poniższe etapy:

  1. Wysłanie CV, najlepiej w języku angielskim, za pośrednictwem strony internetowej: karierawciti.pl
  2. Rozmowa telefoniczna
  3. Testy - znajomość angielskiego, zdolności analityczne, wiedza oraz inne odpowiednie aspekty.
  4. Rozmowy kwalifikacyjne
  5. Assesment Center

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie